Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Орісіл Фарм - провідний виробник на ринку сорбентів в Україні

Субота, 27 червня 2020 року

Продукти національної фармацевтичної компанії Орісіл Фарм, виробництво якої знаходиться у місті Калуш, мають доволі велику серед споживачів та вже не перший рік отримують визнання на Міжнародному конкурсі під назвою «Фаворит Успіху» в Україні.

У скарбничці фармацевтичної компанії Orisil Pharm, виробництво якої знаходиться у місті Калуш, вже є 17 золотих медалей конкурсу «Фаворит Успіху». З 2012 року виробник дієвих препаратів Орісіл Фарм стає провідним виробником відкритого та публічного рейтингу популярності учасників ринку товарів і послуг (офіційний сайт https://favor.com.ua/ru/about/).

Останні 3 роки Орісіл Фарм стабільно лідирує у рейтингу загальнонаціонального масштабу, а 2019 року продукти компанії отримали визнання у 5 категоріях.

«Атоксіл» від Orisil Pharm - найвідоміший препарат компанії

Так, ТОП-продукт від компанії Орісіл Фарм під назвою «Атоксіл» на сьогодні є Абсолютним Фаворитом згідно з Міжнародним конкурсом відразу у двох важливих номінаціях, першою з котрих є “Препарат від діареї” а другою «Препарат для лікування кишкових інфекцій». В той же час «Атоксіл» також здобув статус Фаворита Споживачів у такій номінації як «Сорбент», або, що більш просто приймається у суспільстві – «Препарат від харчового отруєння».

Генеральний директор Orisil Pharm Максим Кіщак зазначає що девізом компанії є вислів «Через інновації – до лідерства» і тому ця мета дає всій команді сили до прагнення здобути лідерські позиції на ринку, завдяки впровадженню інновацій. А це в свою чергу дасть можливість виводити на ринок нові препарати, які будуть ефективні в своїй дії.

Також генеральний директор Максим Кіщак заявляє шо в Орісіл Фарм завжди піклуються про якість препаратів і забезпечують фармацевтичний ринок України високоефективними препаратами по доступній для споживачів ціні. В цьому контексті він заявляє що споживачі є найважливішим активом компанії Orisil Pharm, а їх довіра, на рівні з довірою колег и партнерів надихає натхненно працювати й розвиватися, розробляючи нові унікальні й ефективні препарати.

Декілька слів про компанію Орісіл Фарм

Українська фармацевтична компанія Орісіл Фарм була заснована в 2003 році та на сьогодні активно розвивається, створюючи нові препарати з високою ефективністю. Це можливо за рахунок використання інноваційних препаратів еферентної терапії, а також новітніх знань та науково-дослідних робіт в галузі сучасних технологій виробництва медичних препаратів.

Comments   

загрузка...