Неділя, Лип 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чи можна самостійно виконати нескладний ремонт, якщо пральна машина зламалася

Понеділок, 25 травня 2020 року

Ресурс пральної машини, при правильній експлуатації, значно перевищує десятирічний рубіж, але все ж деякі вузли не витримують жорстких умов роботи і достроково виходять з ладу. Якщо зламалася пральна машина, не потрібно шукати майстра навмання або через знайомих. Відразу ж звертайтеся до сервісного центру послуг та ремонту TEND http://tend.kiev.ua/remont-stiralnykh-mashin. Ми професійно виконуємо ремонт пральних машин.

Потрібно зателефонувати або залишити свій телефон для зв'язку. Майстер приїде в зручний для вас час. Діагностика коштуватиме 99 грн, а якщо ви погодитися на ремонт, то оплачуєте тільки ремонт. Про інше потурбуємося ми.

Але першим ділом, перед викликом майстра перевірте наявність електрики, справність розетки і спробуйте перезавантажити центральний процесор пральної машини. Для цього вимкніть її з розетки і, почекавши 5-10 хвилин, знову ввімкніть. Якщо пральна машина запрацювала — ви усунули збій самостійно! Якщо ні — ми чекаємо вашого дзвінка.

Що робити якщо зламалася пральна машина на гарантії

Такі неприємності виникають дуже рідко, але якщо раптом зламалася нова пральна машина, відключіть її від електромережі та перекрийте подачу води.

Після цього зателефонуйте до сервісного центру і якщо поломка не з вашої провини — вам безкоштовно її відремонтують. Якщо з вашої провини — телефонуйте нам і ми допоможимо при будь-якій поломці.

Повідомте черговому інженеру основні "симптоми" поломки, код помилки та інші важливі деталі. Це дозволить суттєво скоротити час ремонту, через те, що майстер приїде до вас з усіма необхідними запасними частинами і приладами.

Самостійний ремон

Дійсно, деякі збої та поломки можна усунути самостійно. Особливо це відноситься до вузлів і деталей, доступ до яких можливий без розбирання машини. Наприклад, якщо зламався злив пральної машини, ви можете не чекаючи майстра прочистити зливний шланг, перевірити прохідність каналізації, а також перевірити на відсутність засмічень у зливному фільтрі.

Також ви можете самостійно перевірити наявність нормального тиску води у водопроводі і прочистити фільтр наливного шланга, при відсутності подачі води. Однак, в більшості випадків, якщо пральна машина зламалася, ремонт зможе виконати лише кваліфікований інженер.

Найбільш часті поломки пральних машин

Несправності основних вузлів пральних машин можуть проявляти себе по-різному. Розглянемо найбільш часті з них і опишемо що потрібно зробити в такій ситуації.

Перестав наповнюватися водою бак пральної машини. Перевірте тиск води у водопроводі, переконайтеся, що водопровідний кран відкритий і машинка підключена до електрики. Прочистіть сітчастий фільтр, встановлений на штуцері, на який накручується наливний шланг з боку машини. Якщо причина не виявлена, запам'ятайте код помилки на табло пралки (або комбінацію миготливих світлодіодів) і дзвоніть в сервіс центр.

Не запускається жодна з програм прання. Перевірити щільність закриття дверцят барабана, наявність електрики і подачі води. Запам'ятайте цифро-буквену комбінацію, що відображається на табло помилки і повідомте про це фахівця сервісцентру. Ми підкажемо, що робити далі.

Машина не зливає воду. Перевірте "прохідність" зливного шланга і відсутність засмічення в системі каналізації. Також прочистіть зливний фільтр. Для діагностики інших несправностей необхідно розібрати машину та знання принципу роботи приладу. Зв'яжіться з сервіс центром.

Відсутнє нагрівання води. Якщо пральна машина нормально працює при запуску програм прання, в яких нагрів води не передбачений, і зупиняє процес з помилкою відсутності нагріву в інших режимах, напевно вийшов з ладу ТЕН, один із датчиків або ж плата управління. У такому випадку без допомоги кваліфікованого майстра не обійтися.

Сторонні шуми під час прання або віджимання. Перевірте чи немає сторонніх речей у барабані. Дуже часто причиною такої поломки є вихід з ладу підшипників, на яких тримається барабан. Для їх заміни необхідна повна розбирання пральної машини і спеціальні пристосування. Повідомте нам яка у вас модель пральної машини і ми оперативно замінимо підшипники на оригінальні нові.

Існує ще багато типів несправностей, розглянути які в короткій статті неможливо. Але наші майстри зможуть впоратися з будь-якою з них. І в більшості випадків безпосередньо на дому у замовника. Для заміни ми використовуємо оригінальні запчастини, забезпечуючи тривалу і безвідмовну роботу пральної машини. На всі роботи і замінені деталі надається реальна гарантія.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...