Неділя, Лип 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ваги для торгівлі, їх перевірка і калібрування

Неділя, 24 травня 2020 року

Для продажу продуктів, будівельних матеріалів і багатьох інших товарів потрібні електронні ваги (Київ). Але це не означає, що підприємець може просто купити будь-які ваги, встановити їх у своїй торговій точці і використовувати для зважування товарів. До будь-яких торгових ваг повинен обов'язково додаватися документ, що свідчить про їх точність і придатність для ведення торгівлі.

электроні ваги

Історична довідка

Закон про те, що зважувати товари перед їх продажем можна тільки на повірених вагах, діяв ще за часів правління Петра I. У свій час він видав указ, згідно з яким торговцям дозволялося використовувати тільки ті ваги, що пройшли перевірку, зі спеціальною печаткою на них. Печатка означала, що пристрій є точним і придатним для зважування. По суті, такий же закон діє і сьогодні, тільки з новими нормами. За використання не перевірених компетентними органами ваг підприємцю загрожує штраф.

торгові ваги

Де знайти надійні ваги для торгівлі

Підприємець, який шукає хороші електронні ваги, може замовити їх в компанії ВАГИ УКРАЇНИ. Вона не тільки реалізує якісний товар, а й надає професійний сервісний супровід. Електронні ваги відрізняються високою точністю, зручністю у використанні, наявністю корисних додаткових функцій, тривалим терміном експлуатації. Для того, щоб вибрати саме ті ваги, що потрібні вам для свого магазину, підприємець завжди може звернутися за допомогою до консультанта.

Документи

Якщо ви купили нові ваги, то до них повинен додаватися заводський паспорт. У ньому повинна бути заповнена сторінка про перевірку ваг після їх виготовлення. Такий пристрій можна використовувати для зважування товарів, додаткова перевірка не потрібна. Але після 1 року використання всі ваги підлягають новій перевірці. За цей час вони можуть втратити точність, і для подальшого їх використання може знадобитися калібрування.

электроні торгові ваги

Перевірка ваг

Запам'ятайте, що право перевіряти ваги і ставити на них клеймо можуть тільки співробітники метрологічної служби. Для перевірки вони використовують еталонні гирі, при виявленні неточностей у визначенні ваги, ваги відправляються на калібрування.

Якщо ж ви бачите де-небудь оголошення від приватної особи з пропозицією перевірити ваги і поставити на них клеймо, то не звертайте увагу на таке оголошення. Поставлене таким "фахівцем" клеймо не може бути підтвердженням точності ваг та їх придатності для торгівлі.

Comments   

загрузка...