Вівторок, Тра 26, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Корисна інформація для тих, хто хоче взяти кредит в МФО

Четвер, 7 травня 2020 року

Якщо ви відвідаєте сайт Liga.Credit.Online, то побачите, що кількість мікрофінансових організацій в Україні досить велика. Основна функція сервісу − надати користувачам основну інформацію про ті компанії, які користуються найбільшим авторитетом на ринку і в яких найпростіше оформити кредит онлайн. Великий плюс у тому, що одразу можна порівняти і обрати найвигіднішу компанію МФО.

кредит онлайн

Як взяти кредит онлайн?

Основна перевага мікрофінансових організацій полягає в тому, що вони надають своїм клієнтам кредити в режимі онлайн https://www.liga.net/creditonline. Тобто для отримання грошей не треба навіть виходити з дому. Все, що потрібно від позичальника − це зареєструватися на сайті обраної ним компанії, заповнити запропоновану анкету з персональними даними, прикріпити до особистого кабінету власну карту і подати заявку на кредит. Після цього потрібно почекати кілька хвилин, поки заявка розглядається. Зазвичай розгляд і прийняття рішення проходять в автоматичному режимі, хоча в деяких компаніях позичальникам можуть дзвонити консультанти для уточнення інформації. Якщо заявка схвалена, то гроші надходять на карту клієнта практично миттєво.

кредит онлайн на картку

Про переваги онлайн-кредитування

Зручність отримання кредиту МФО полягає в тому, що для цього позичальнику не потрібно збирати багато документів, відправлятися в офіс компанії і довго чекати рішення за заявкою. У більшості компаній запитують тільки паспортні дані, ІПН і деяку іншу інформацію.

онлайн

Примітно, що кредит може отримати навіть безробітний чоловік або той, хто працює не офіційно. Хоча вказівка місця офіційного працевлаштування при заповненні анкети дозволить отримати в борг більш значну суму.

Корисні поради для позичальників

Якщо ви взяли кредит у МФО, то постарайтеся повернути гроші раніше, ніж закінчиться термін дії договору. Це допоможе вам заощадити і заплатити менший відсоток з позики. Ніколи не допускайте прострочення по платежах, адже це негативно позначиться на вашій репутації як позичальника та кредитній історії.

Перед тим, як взяти кредит у МФО, ретельно вивчіть пропозиції від різних компаній. Умови кредитування у кожній з них можуть сильно відрізнятися. Краще всього користуватися послугами тих компаній, в яких передбачена програма лояльності для постійних клієнтів. В рамках такої програми ви зможете отримати знижки на кредити, вам будуть нараховуватися бонуси тощо.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...