Вівторок, Тра 11, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як створити чохол своєї мрії

Неділя, 19 квітня 2020 року

У наш час зустріти людину, у якої не було б смартфона або планшета, досить складно. Сотні моделей від відомих світових виробників мають лише одну «проблему»: вони ідентичні, що не дозволяє власнику виділитися серед своїх друзів і знайомих.

смартфон

Непоганим варіантом стануть чохли, представлені в найширших варіаціях на сайтах  спеціалізованих магазинів, однак і тут велика ймовірність того, що такий чохол буде у вашого знайомого або просто звичайного перехожого.

чохол для смартфона

Існують і оригінальні рішення – можна створити чохол за допомогою конструктора https://zorrov.com/constructor на спеціалізованому сайті Зорров або ж зробити з підручних матеріалів. У цьому випадку вам потрібно буде пожертвувати значним вільним часом, але проте ви будете абсолютно впевнені в тому, що подібний «захист» гаджета буде єдиним у своєму роді.

Чохли зі своїм фото

Чохли зі своїм фото та Іменні чохли

Сучасні технології дозволяють виготовити оригінальний аксесуар в домашніх умовах всього за 2-3 хвилини. Для цього знадобиться тільки комп'ютер підключений до інтернету і ваша фантазія. Створити свій чохол з допомогою спеціального конструктора не складе жодних труднощів, а кінцевий результат приємно порадує!

Іменні чохли

Іменні чохли

Останнім часом велику популярність набирають Іменні чохли з року в рік попит на подібні аксесуари тільки зростає. Якщо раніше придбати такий ексклюзивний і унікальний захист для телефону було проблематично, то зараз це можна зробити без особливих зусиль. Існують безліч конструкторів з гнучкими налаштуваннями і простим інтерфейсом, функціонал яких дозволяє задовольнити практично кожного.

Іменні чохли

З чого в принципі можна зробити чохли

Перш ніж приступити безпосередньо до процесу створення вашого авторського шедевра, варто відповісти на кілька питань:

  • якого типу чохол на гаджет ви хочете (матеріал, додатковий декор, дизайн);
  • для чого вам потрібен чохол (звичайний захист або можливість «виділитися» серед друзів);
  • скільки ви готові витратити особистого часу на створення чохла.

Як показує практика, для створення оригінального аксесуара не потрібно багато часу. Від вас буде потрібно трохи посидючості і бажання «творити». Створити свій чохол для телефону з тканини, шкіри або бісеру – це дійсно нескладно і разом з тим захоплююче!

Чохли із тканини

Серед подібних аксесуарів можна відзначити:

  • Чохли із тканини

В якості матеріалу використовується міцний текстиль, для декору цілком підійдуть шкіряні шнурки, бісер, блискітки, паєтки. Для початку шиється мішок приблизно за розміром гаджета, після чого верх підвертається, і в «куліску» протягується шнурок.

Один з «писків» моди останнього часу, який точно допоможе виділитися з натовпу. Трохи терпіння і старанності — і ваш гаджет цілком може стати «зіркою» дружньої вечірки.

Стильні та статусні аксесуари, які досить складно купити у вільному продажу. Вам буде потрібен якісний матеріал, а також спеціальні ножиці, шило, лінійка, наперсток, голка і олівець. Зверніть увагу на наявність фурнітури (блискавки, магніти, заклепки). Необхідно створити викрійку за розмірами гаджета, після чого вирізати заготовки зі шкіри та з'єднати їх за допомогою якісних ниток. Декор може бути присутнім в будь-якому вигляді.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...