Середа, Гру 1, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Професійні посудомийні машини для закладів громадського харчування

Середа, 29 квітня 2020 року

Потужні професійні посудомийні машини призначені для встановлення на кухнях ресторанів, кафе, їдалень та інших закладів громадського харчування. Така техніка значно полегшує людську працю, але цим її переваги не обмежуються.

професійні посудомийні машини

Чим хороші професійні посудомийні машини

Якщо власник кафе або ресторану купить для кухні один або кілька таких пристроїв, то зможе не наймати посудомийку і таким чином заощадити кошти. Професійні машини для миття посуду не можна назвати дешевими, проте всі витрати на їх придбання з часом окупляться.

професійна посудомийна машина

При митті посуду в машині витрачається набагато менше води, ніж при ручній мийці. Також сучасні моделі машин відрізняються економним споживанням електроенергії. Завдяки цьому вони будуть особливо доречними на кухнях великих ресторанів або готелів, де щодня треба мити величезну кількість посуду.

Перевага посудомийних машин ще і в тому, що в камері посуд не б'ється, в той час як при ручному митті бій трапляється нерідко. Враховуючи все написане вище, можна впевнено стверджувати, що хороша посудомийна машина повинна бути на будь-якій професійній кухні.

Де ж підприємцю замовити цю корисну техніку? Для її покупки варто відвідати інтернет-магазин компанії Enjoy-Trade, адже в ньому можна знайти не тільки різні моделі посудомийних машин, але і спеціальне обладнання для миття келихів, холодильне обладнання, техніку для випічки, печі для піци, техніку для переробки м'яса і безліч інших товарів для закладів громадського харчування.

 посудомийна машина

Різновиди конструкцій

Одними з найбільш популярних є машини з фронтальним завантаженням. Основна їх перевага полягає в компактності розмірів, також вони, як правило, мають вбудовані бойлери для нагрівання води. Моделі машин з фронтальним завантаженням ідеально підходять для невеликих кафе і барів, оскільки займають небагато місця і їх можна вбудувати в кухонні меблі.

У великих закладах можна побачити пристрої купольного типу. Вони відрізняються високою продуктивністю, можуть мити не тільки тарілки і миски, але і столові прибори, каструлі та інше кухонне начиння.

Якщо ж підприємцю потрібна машина з максимальною продуктивністю, то йому варто вибрати модель конвеєрного типу. Така техніка не тільки миє, але і дезінфікує посуд, також вона може оснащуватися сушильним тунелем та іншим додатковим обладнанням.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...