Неділя, Жов 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно знати про апаратну косметологію

Неділя, 24 травня 2020 року

Методи апаратної косметології сьогодні активно використовуються для омолодження і оздоровлення шкіри, позбавлення її від недоліків і поліпшення її зовнішнього вигляду. Існує величезна кількість різноманітних апаратів, що впливають на шкіру електричними імпульсами, вакуумом, ультразвуком, радіохвилями. При цьому різні методи можна комбінувати, щоб швидше досягти бажаного результату.

лицо

Ефективні процедури надає центр косметології Slim https://slim.ua/, там вам запропонують послуги які допоможуть залишатися завжди красивою і доглянутою.

Косметологічний комбайн F-4

Кому варто записатися на процедури апаратної косметології

В принципі, записатися на прийом до косметолога може кожен, хто має певні недоліки зовнішності і хоче їх позбутися. Так, апаратна косметологія ефективна при боротьбі з вуграми й акне − в цьому відношенні дуже добре себе зарекомендували лазерні апарати. З їх допомогою можна також позбутися рубців, що залишилися після акне.

Апаратна косметологія допоможе і тим, хто страждає від зайвої ваги. Апаратні методики при корекції фігури можна комбінувати з ін'єкційними. Якщо ж у людини немає яскраво вираженого ожиріння, а є лише невеликі жирові відкладення та целюліт, які потрібно прибрати, то одних апаратних методів може бути цілком достатньо.

косметологія

апаратна косметологія

Проходити підібрані косметологом процедури слід і при лущенні шкіри на обличчі, при набряках і видимих вікових змінах, наявність пігментних плям. Однією з найбільш популярних процедур апаратної косметології є лазерна епіляція.

Про протипоказання

Перед тим, як записатися на прийом до косметолога і пройти певну апаратну процедуру, варто відвідати лікаря і пройти у нього огляд. Медик повинен виявити можливі протипоказання до процедури, якщо вони є. Поставитися до цього потрібно дуже серйозно, адже тільки тоді можна говорити про безперечну користь апаратної косметології.

Серед основних протипоказань треба назвати різноманітні онкологічні захворювання, діабет, запальні процеси на поверхні шкіри, що вражають шкірні покриви захворювання, вагітність, хвороби серця і судин, туберкульоз, психічні розлади і хвороби. У будь-якому випадку хороший косметолог завжди повинен розпитати клієнта про наявність у нього протипоказань, оцінити стан його шкіри і тільки після цього приступати до процедури.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...