Субота, Сер 15, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ознаки простатиту та способи його лікування

Четвер, 20 лютого 2020 року

Передміхурова залоза є важливим органом, а порушення її роботи призводять до складнощів зі здоров’ям та розвитку простатиту. Це захворювання викликає стрес, біль та інші симптоми, а деколи призводить і до розвитку безпліддя. Тому варто знати симптоми простатиту, щоби вчасного його виявити.

лікар

Ознаки захворювання

Хоча багато хто вважає простатит хворобою старшого віку, його симптоми можуть проявлятись уже із 18 років. Чим більший вік чоловіка, тим більший ризик появи та розвитку захворювання, а також прояву основних його симптомів.

При розвитку простатиту у чоловіків часто несподівано збільшується температура. Також порушення форми передміхурової залози можна відчути фізично, оскільки вона збільшується. При цьому залоза затискає сечові канали, що призводить до складного сечовиділення із біллю.

Наступні симптоми мають насторожити чоловіків та спонукати їх до відвідування лікаря:

 • Біль та інші симптоми при сечовиділенні;
 • Сечовиділення відбувається із ускладненнями;
 • Наявність крові у сечі чи спермі;
 • Складнощі під час еякуляції;
 • Болі у ділянці тазу;
 • Болі у поясниці.

уролог

Причини появи цього захворювання

Простатит має різні причини, ось деякі із них:

 1. Інфекції, що передаються під час статевого акту.
 2. Сидячий спосіб життя.
 3. Тривала відсутність статевих актів, а також їх переривання чи штучне подовження.
 4. Імунні захворювання.
 5. Переохолодження.
 6. Стреси.
 7. Дисбаланс гормонів.
 8. Недостача вітамінів.
 9. Недотримання особистої гігієни.

Можливі ускладнення

Якщо не лікувати хворобу, це призводить до багатьох небажаних наслідків. До прикладу, проблеми із сечовипусканням, а у деяких випадках навіть безпліддя. При цьому, самостійне лікування не рекомендується, оскільки неправильний підбір засобів може призвести до ще більших ускладнень.

Чому варто звертатись до лікаря якомога швидше

Далеко не завжди чоловіки звертаються по медичну допомогу, навіть якщо у них є якісь із перелічених симптомів. Такий підхід є помилковим, оскільки простатит набагато легше лікувати на початкових стадіях, ніж коли він перебігає у хронічний.

Для лікування простатиту застосовується комплекс засобів. Туди входять актибактеріальні та інші препарати різної форми. Можуть використовуватись також свічки, які вводять ректально. Вид та форма простатиту впливає на те, який комплекс буде призначено лікарем.

Швидке обстеження та лікування допоможе легше позбутись захворювання та його симптомів. Тому при перших же проявах простатиту варто звернутись до уролога у Львові чи у своєму місті, здати аналізи та дотримуватись наданих рекомендацій.

Comments   

загрузка...