Вівторок, Тра 26, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому саморобний органайзер для білизни краще покупного?

Четвер, 14 травня 2020 року

Органайзер дуже зручно використовувати для зберігання білизни, шкарпеток та інших невеликих речей. Він має відокремлені один від одного секції, в кожній з яких будуть зберігатися різні речі. Завдяки такому розмежуванню білизна ніколи не перемішається і знайти потрібну річ завжди легко. А щоб купити красиву білизну, краще всього стати клієнтом перевіреного магазину. Наприклад, купуючи білизну в інтернет-магазині Ingrosso, ви отримуєте тільки оригінальні якісні речі ще й за доступною ціною. Вони дозволять жінці відчувати себе привабливою, чарівною і неповторною.

органайзер для білизни

У магазинах продається безліч різних органайзерів, переважно китайських. Але часто для виробництва цих предметів використовується тонка дешева пластмаса, яка швидко ламається і має непривабливий вигляд. Тому краще зробити органайзер самостійно. Для цієї роботи знадобиться зовсім небагато часу і невеликий набір матеріалів та інструментів.

органайзер для білизни

Робимо органайзер

Для цього вам знадобиться коробка з-під взуття, ножиці, гострий канцелярський ніж, клей, лінійка і різнобарвний декоративний папір. Коробку потрібно вибирати ту, яка зроблена з товстого картону. Тонкий картон не дуже годиться для виготовлення органайзера.

органайзер для білизни

Для початку вам потрібно виміряти висоту скриньки для зберігання білизни у вашій шафі або комоді. Висота органайзера повинна бути трохи меншою висоти скриньки. Відкрийте коробку, кришку відкладіть в сторону. За допомогою ножиць або канцелярського ножа укоротіть борти коробки до потрібної висоти. Підстава для органайзера майже готове.

Тепер візьміть кришку і виріжте з неї перегородки. Їх висота не повинна перевищувати висоту картонної коробки. Розмір комірки не має принципового значення, тому ви можете вибрати той, який вважаєте найбільш зручним. Виріжте перегородки, обклейте їх кольоровим декоративним папером і дайте гарненько просохнути.

Поки перегородки сохнуть, можна приступити до декорування самої коробки. Тут ви можете сповна проявити свою фантазію. Крім кольорового паперу, для прикраси можна використовувати стрічки, аплікації з тканини, навіть дрібні намистини. Закріпити їх можна за допомогою пістолета з гарячим клеєм.

Після того, як декорування буде завершено, розпрямить перегородки і вставте їх у коробку. Органайзер готовий. Як бачимо, на його виготовлення потрібно було витратити мінімум коштів − і в цьому ще одна велика перевага саморобного органайзера перед купівельними.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...