Четвер, Сер 6, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як заощадити на імплантації зубів

Четвер, 7 травня 2020 року

Думаєте про імплантацію зубів? Отже, є причина. І, як правило, вибираючи у кого саме зробити собі новий зуб (а може і не один), людина керується не лише бажанням робити все якісно, швидко і безболісно, але ще і з мінімальними витратами. І тут виникає певний дисонанс між обома бажаннями, адже кожна людина розуміє, що, з одного боку, не все те, що найдорожче, є найкращим, а з іншого боку – хороша річ не може коштувати дешево.

імплантація зубів

Взагалі, якщо хочеться швидко прийняти рішення про те, де і як вибирати клініку для імплантації зубів https://cis.in.ua/implantatsiya-zubov/, є досить багато рекламних статей. Переказувати їх немає сенсу. Але в тих статтях мало сказано про підводні камені і про можливі неприємні наслідки –вони передані на суд і роздуми читача.

Ми ж як раз саме цієї сторони і торкнемося. Отже,

Правильна економія при імплантації зубів

Перед тим як перейти до конкретних порад, потрібно трохи підготувати інформаційно читача, інакше поради будуть сприйняті як голий піар і реклама.

імпланти

Які можливі наслідки імплантації зубів?

  • Не прижився імплант – так, відсоток невеликий, але дуже не хотілося б попасти до цього відсотка, погодьтеся?
  • Запалення ясен або, не дай Боже, чогось ще, що потрібно буде потім лікувати – лікування досить дороге, досить довготривале і досить болісні відчуття;
  • Зубний імплант виявився крихкий і зламався – на жаль, ніхто не застрахований від подібної події. І навіть якщо в процесі експлуатації імплант навряд чи буде зломлений – скло ж ніхто гризти не збирається, то будь-яка травма, удар, падіння... – вже можуть мати наслідки;
  • Випадання імпланта внаслідок слабкої кістки щелепи. Причиною для такої втрати кістки може бути і вік, і проблеми зі здоров'ям, і неправильне харчування урешті-решт. Якщо вже є таке порушення норми, а вставляти зуб все одно потрібно, то сучасна стоматологія вдається або до посилення кістки, або до нарощуванню кісткової маси. На щастя, Матінка-Природа настільки багато в нас вклала, що повернути міцність і обсяг кістки можна практично в будь-якому віці.

стаматолог

І якщо Ви хочете собі хороший зубний імплант, але не хочете переплачувати, то постарайтеся провести імплантацію зубів так, щоб мінімізувати можливість зіткнутися з будь-яким можливим ускладненням. Навіть якщо виявиться, що Вам треба йти до стоматолога і заплатити трохи більше, ніж Ви розраховували, але при цьому всі можливі ризики зведені до мінімуму – вперед, це Ваш варіант!

А тепер про конкретні поради

Щоб імплант прижився з більшою ймовірністю, варто вибирати і самі імпланти перевірені, і клініку з бездоганною репутацією, адже успіх, так само як і можливі проблеми, в рівній мірі залежать і від матеріалу і від того, хто з ним працює. Якщо потрібні конкретні назви, то можна рекомендувати ізраїльські імпланти (AB Dental Devices, Noris Medical, Alpha Bio Tec), які мають один із найвищих відсотків приживання у світі. А знайти тих, хто має право офіційно представляти їх в Україні, не важко – Центр Ізраїльської Стоматології cis.in.ua «ЦІС».

репутація

Ризик запалення можна зменшити, якщо використовувати лазерну імплантацію зубів – перевага методу в тому, що не використовується скальпель і, як наслідок, мінімізовані ризики занести інфекцію.

Зламаний імплант, якщо мова йде про вищезазначені, мабуть, небачений випадок – хімічно і комерційно чистий титан має приголомшливу міць. Про його хімічну інертність можна багато говорити – бактерії і ферменти, фруктові кислоти і вода проти нього безсилі.

Випадання через недостаність кістки вирішується. Але потрібно, щоб лікар про це сказав. Краще відправити клієнта додому, нехай трохи складе коштів, але зробить собі імплантацію один раз і назавжди, ніж через півроку вже в іншого фахівця буде розповідати і нарікати на свій невдалий досвід. І знову витрачаючи чималі суми!

Тобто суть економії проста – не робіть найдорожчу, не робіть найдешевшу. Робіть якісну і надійну імплантацію зубів. Тоді Ви точно заощадите на переробках і корективах, на повторному лікуванні і боротьбі з наслідками. Все геніальне – просто. І економія теж.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...