Вівторок, Тра 26, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вибираємо необхідні речі для гардеробу дівчинки-підлітка

Неділя, 17 травня 2020 року

Діти ростуть дуже швидко, тому купувати речі їм доводиться дуже часто. Особливо це стосується дівчаток-підлітків, які вже мають свій індивідуальний смак, тому можуть бути дуже примхливими у виборі одягу. Батькам потрібно знати, що головними речами в дитячому гардеробі є базові речі, які найбільш необхідні кожному підлітку. Базові речі − це найбільш простий одяг без будь-яких декоративних елементів. Якщо ж його прикрасити яким-небудь декором, то він одразу ж стає одягом, що відноситься до певного стилю.

гардероб девочки-подростка

Готуючись до купівлі базових речей, пам'ятайте, що вони повинні становити приблизно 80% від усього гардеробу вашої дочки. Їх можна поєднувати між собою в різних комбінаціях. Серед найбільш необхідних базових речей для дівчинки варто згадати футболки з короткими і довгими рукавами (білі та кольорові), білі, картаті і джинсові сорочки, жакети, кілька светрів, джинси, спортивні штани, сукні, легкі літні сарафани, пуховики, пальто і деякі інші речі. Ваша дочка сама підкаже вам, в якому одязі є найбільша потреба. Саме цим вам і потрібно буде керуватися при формуванні її гардеробу.

мода

Купуючи дитячий одяг для дівчаток, зверніть увагу на брендовий інтернет-магазин VipAvoska.com.ua. У ньому представлений величезний асортимент дитячого, молодіжного, жіночого та чоловічого одягу від відомих світових виробників, багато з яких точно знайомі юним модницям.

вещи для девочонки

Як правильно вибирати речі для базового гардероба дівчинки?

Дівчинка-підліток вже точно знає, які саме речі їй подобаються найбільше, тому купувати їх без її участі не варто. Вибирайте одяг тільки разом з нею і в звичайних магазинах, і в інтернет-магазинах. До того ж намагайтеся не нав'язувати свою думку, а м'яко рекомендувати ті речі, які, на ваш погляд, є найбільш якісними і стильними.

мода

брендовая одежда

По можливості купуйте брендовий одяг, який буде гарантовано мати високу якість. Хороші брендові речі носяться досить довго, тому вам не доведеться переживати про те, що нещодавно куплений светр швидко покриється ковтунцями і втратить свою красу.

Купувати одяг дівчинці-підлітку потрібно буде частенько, тому економія завжди буде для вас актуальною. Приміром, купувати зимові речі можна влітку, коли попит на них не дуже великий і продавці пропонують істотні знижки. Це стосується й одягу, і взуття. Зі знижками можна купити і моделі з минулорічних колекцій. Можете також організувати спільні покупки з іншими батьками. Це дасть вам можливість купувати відмінні речі для вашої дитини за оптовою ціною.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...