Понеділок, Жов 25, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Користь фолієвої кислоти при плануванні і під час вагітності

Середа, 1 липня 2020 року

Вагітність - це щаслива подія не тільки для жінки, але і для сім'ї в цілому. Але дуже важливо підготуватися до неї правильно. Потрібно позбутися шкідливих звичок, почати займатися спортом і в повній мірі переглянути своє харчування.

Препарати Femibion - це комплексні біологічно активні добавки, які допоможуть підготуватися до вагітності, а також нормально виносити малюка. В них є всі необхідні вітаміни і мікроелементи для здоров'я жінки і дитини.

Навіщо потрібна фолієва кислота?

З продуктами харчування ми отримуємо багато вітамінів. Але, на жаль, не завжди вони надходять в наш організм в потрібній кількості. Для цього і були розроблені БАДи - добавки, в яких є все, що потрібно для жінок в цей непростий період.

Кожна жінка напевно чула про те, що для нормального протікання вагітності необхідно приймати фолієву кислоту. Але буде правильним, якщо вітамін В9 почати пити за якийсь час до зачаття.

Фолієва кислота потрібна для того, щоб жіночий організм підготувався до майбутнього зачаття. Саме вона допомагає налагодити роботу більшості органів. А під час вагітності вітамін В9 корисний не тільки для жінки, але і для дитини.

Фолієва кислота має такі корисні властивості:

  • допомагає клітинам нормально оновлюватися і ділитися;
  • допомагає в повній мірі засвоюватися білкам;
  • запобігає виникненню атеросклерозу;
  • позитивно позначається на кровообігу;
  • в цілому поліпшує самопочуття і настрій.
  • Препарати Femibion випускаються двох видів:
  • Femibion 1. Ці добавки потрібно приймати в період планування і до 12 тижня вагітності. Тут є десять необхідних вітамінів, йод, фолієва кислота і біологічно активні фолати - Метафолін;
  • Femibion 2. Приймати ці вітаміни потрібно з 13 тижня вагітності і до самого закінчення годування грудьми. Тут теж є йод, десять вітамінів, фолієва кислота. При цьому препарат має дві форми: таблетки і м'які капсули. Перші містять вітаміни і йод, а другі - вітамін Е і докозагексаєнову кислоту (Омега-3 поліненасичені жирні кислоти).

Фолієва кислота переробляється в активну форму далеко не в кожному організмі. А тому в ці препарати було додано Метафолін - активна форма фолатів, яка дуже легко засвоюється організмом. Вітамін В9 - найголовніший при плануванні вагітності. Якщо буде його недостача, вона може не наступити.

Включив у свій раціон такі добавки, жінка може бути впевнена в тому, що зможе в повній мірі підготуватися до майбутньої вагітності і вона пройде легко і прекрасно.

Comments   

загрузка...