Четвер, Вер 24, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як наші смартфони стежать за нами (і що з цим робити) ВІДЕО

П'ятниця, 7 серпня 2020 року

У Китаї чоловік хотів купити нову мишку для комп'ютера. Обговоривши з дружиною покупку, він відкрив додаток в телефоні і побачив, що інтернет-магазин пропонує йому широкий вибір мишок. Тоді чоловік вирішив перевірити, чи дійсно смартфон відстежує розмови, і провів експеримент.

Він взяв телефон дружини і півгодини говорив все, що спадало на думку, про товар, якого не було в пропозиціях інтернет-магазину в її смартфоні — про холодильник. І потім оновив сторінку. У рекомендаціях стояв холодильник. Весь процес чоловік зняв на відео і опублікував у «Твіттері».

Зміст відеоролика:

«Чи правда, що інтернет-магазин буде рекомендувати саме ті товари, які ви обговорюєте поруч зі стільниковим телефоном?

Розповім вам про один моторошний випадок. Учора я розмовляв з дружиною і сказав, що хочу змінити мишку, потім ми поговорили на цю тему. Відкривши магазин, я побачив, що в рекомендаціях є мишки. Я заспокоїв себе, можливо, це пов'язано з іграми, які зазвичай багато шукають, що пошук мишки — справа звичайна.

Так що сьогодні я скористаюся телефоном дружини для експерименту. Буду говорити по телефону про товар, подивимося, чи з'явиться він у рекомендаціях. Більшість рекомендацій у мобільному дружини пов'язані з одягом, так що давайте поговоримо про холодильники.

Холодильник, великий холодильник, широкий холодильник, вузький холодильник, дводверний холодильник і чотиридверний холодильник. Чув, ви хочете купити холодильник? Так, я теж не знаю, який холодильник купити, тоді рекомендую пошукати холодильник в інтернеті. Чорний холодильник стильний, білий холодильник маленький, червоний холодильник святковий, в холодильник кольору шампанського добре класти шампанське...».

«Здається, я говорив по телефону про холодильники майже півгодини, зараз ми подивимося. Давайте оновимо сторінку. Ось, чорний холодильник, ось так! Не хочу більше розмовляти по телефону, всім бувайте».

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...