ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Індонезії переносять свої будинки на руках (ВІДЕО)

Велика Епоха
В Індонезії переносять свої будинки на руках (ВІДЕО)

Будинком, що рухається по вулиці тут нікого не здивуєш, пише видання NewsFlare.

Ролик знятий в індонезійському селі Балє Бусу Мутіара округу Піді провінції Ачех, де 7 червня якась сім'я вирішила перебратися на нове місце проживання.

Для організації переїзду знадобилося кілька десятків чоловіків. До дерев'яних опор будівлі жителі прив'язали товсті бамбукові палиці і використовували дошки як важелі. Таким способом будинок перемістили досить швидко.

Після установки на новому місці власнику житла ще належить зробити капітальний ремонт. Ну, а учасники перенесення відзначають «новосілля».

22 червня в мережі з'явилося нове відео з переміщення будівлі. Його власник вирішив змінити земельну ділянку, яка з роками стала давати поганий урожай. Тільки в цьому випадку люди не рухали будинок палицями і дошками, а понесли його на руках по автомобільній дорозі.

«Це частина нашої культури, власник просто захотів переставити свій будинок», — розповів один із жителів села.

З боку здається, що перенести будинок легко і просто. Насправді це дуже небезпечна процедура, під час якої усі повинні проявляти максимальну обережність.

Якщо при перенесенні людина спіткнеться і впаде, то може загинути під ногами інших, оскільки носії під вагою будинку не зможуть відразу зупинитися. Крім того, потрібно постаратися не пошкодити дерева та інші будівлі.

Практика перенесення будинків використовується в Індонезії досить часто і називається Ангкат Рума.

Через те, що в країні часто бувають землетруси та зсуви, місцеві жителі будують будинки не на фундаменті, а на опорах. При катаклізмах вони переміщують житла в більш безпечні райони.