ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Місцева влада Японії припиняє використання офіційних аккаунтів у TikTok з міркувань безпеки (ВІДЕО)

Велика Епоха
Логотип додатка TikTok, Париж 14 грудня 2018 року. JOEL SAGET/AFP/Getty Images

3 серпня місто Кобе в Японії оголосило про припинення дії офіційного аккаунта в TikTok, який відкрили в травні цього року, підписавши угоду з ByteDance Group, материнською компанією TikTok.

Міська влада прийняла таке рішення через побоювання з приводу безпеки програми.

Раніше 20 липня адміністрація префектури Сайтама, яка також підписала угоду з ByteDance Group, припинила використання облікового запису в TikTok. Вона видалила всі відео після хвилі критики з боку місцевих жителів з приводу витоку інформації.

Губернатор префектури Мотохіро Воно заявив, що вони утримаються від використання TikTok на деякий час і будуть стежити за тим, які кроки зробить уряд і за розвитком подій в міжнародному співтоваристві.

Не тільки префектура Сайтама і місто Кобе, але префектура Осака і префектура Хіросіма також підписали угоду про співпрацю з ByteDance. Хоча дві префектури не припинили використовувати аккаунти, влада також заявила, що уважно розгляне це питання.

«Якщо у TikTok виникнуть проблеми з безпекою, ми припинимо його використовувати», — сказав Хірофумі Йошимура, губернатор префектури Осака.

Тиждень тому законодавці Ліберально-демократичної партії Японії вирішили рекомендувати уряду обмежити використання китайських додатків, зокрема TikTok, через побоювання загрози національній безпеці.

Крім Японії, уряд Індії оголосив про заборону TikTok. Членам парламенту Нової Зеландії рекомендували видалити TikTok і Сполучені Штати розглядають питання про заборону додатка.

Лю Ліпен в США/The Epoch Times

Колишній інтернет-цензор популярної китайської соцмережі Weibo Лю Ліпен в ексклюзивному інтерв'ю https://epochtimes.today/exclusive-tiktok-hires-internet-police-to-monitor-american-users-ex-censor-says/ The Epoch Times і NTD підтвердив, що всі дані користувачів з США в TikTok зберігаються в Сполучених Штатах. Насправді, у ByteDance Group, материнській компанії TikTok, є офіс в Китаї, який спеціалізується на цензурі відеороликів іноземців.

Крім TikTok у ByteDance Group також є інші соціальні платформи, такі як Vigo Video, TopBuzz, BuzzVideo тощо.

Джерело: Epoch Times

Читайте далі:

Південна Корея оштрафувала TikTok за збір даних про неповнолітніх користувачів (ВІДЕО)

Huawei тепер шпигує і в хмарі?

Чому TikTok вже заборонили в Індії і хочуть заборонити в США і Австралії? (ВІДЕО)