Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Учені визначили порядок появи симптомів COVID-19

Понеділок, 7 вересня 2020 року

Дослідники з Південно-Каліфорнійського університету визначили порядок появи перших симптомів вірусу КПК* (COVID-19).

За словами вчених, відкриття допоможе пацієнтам вчасно звернутися за допомогою або прийняти рішення негайно самоізолюватись. Знання порядку появи симптомів допоможе лікарям виключити інші захворювання або спланувати лікування пацієнтів.

«Лікарі можуть визначити, яких заходів слід вжити для догляду за пацієнтом, і вони можуть запобігти погіршенню його стану», — каже Пітер Кун, один із дослідників.

Згідно з новими даними, спочатку підіймається температура, потім з'являються кашель і болі в м'язах, потім нудота і діарея.

Лихоманка і кашель часто пов'язані з різними респіраторними захворюваннями, в тому числі близькосхідний респіраторний синдром (MERS) і важкий гострий респіраторний синдром (SARS). Але терміни і симптоми порушень у верхніх і нижніх відділах шлунково-кишкового тракту відрізняють COVID-19.

«При COVID-19 верхні відділи шлунково-кишкового тракту, мабуть, пошкоджуються раніше (нудота / блювота), ніж нижні відділи (діарея), це пряма протилежність MERS і SARS», — пишуть учені.

Дослідники проаналізували показники більш ніж 55 тис. підтверджених випадків коронавірусу в Китаї, зібрані Всесвітньою організацією охорони здоров'я з 16 по 24 лютого. Вони також вивчили набір даних майже в 1100 випадків, які були зібрані з 11 грудня по 29 січня китайською групою експертів.

Потім вони порівняли ці цифри з даними про 2470 симптомів грипу з Північної Америки, Європи та Південної півкулі, які були передані органам охорони здоров'я з 1994 по 1998 рік.

Результати наукових досліджень були опубліковані в журналі Frontiers in Public Health.

«Порядок появи симптомів має значення. Знання того, що кожне захворювання розвивається по-різному, означає, що лікарі можуть швидше визначити, чи є у когось COVID-19 або інше захворювання, це може допомогти їм прийняти найбільш правильне рішення для лікування », — вважає Джозеф Ларсен, провідний автор дослідження.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

У Великобританії можна не носити на роботі захисні маски від COVID-19

Влада Китаю йде на крайні заходи ізоляції в епіцентрах спалаху COVID-19 (ВІДЕО)

Наявні розробки вакцини будуть марні проти нової мутації COVID-19 (ВІДЕО)