Неділя, Вер 27, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Китайські браковані тести на COVID-19 дали 3700 помилкових результатів

Неділя, 13 вересня 2020 року

Лаборант, який працює з аналізами для тестування на COVID-19 в лабораторії Уханя китайської провінції Хубей 6 лютого 2020 р. STR / AFP via Getty Images

Понад 3700 шведів помилково віднесли до носіїв вірусу КПК* (COVID-19) через браковані тестові набори, вироблених у Китаї, оголосило Шведське агентство громадської охорони здоров'я 25 серпня.

Набори для тестування полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), виготовлені Шеньчженьською компанією із секвенування геному BGI Genomics, не розпізнали низький рівень вірусного генетичного матеріалу від відсутності коронавірусу, говориться в заяві шведських органів охорони здоров'я.

«Постачальник повинен виправити якість, щоб використання цього тесту стало можливим», - сказала Карін Тегмарк Візелл, керівник відділу мікробіології агентства.

Отримані результати, за її словами, ще раз ілюструють важливість контролю якості для виявлення таких помилок.

Матеріали для тестування на COVID-19 в Уханьскій лабораторії «Вогняне око» в китайській провінції Хубей, 6 лютого 2020р. STR/AFP via Getty Images

Невірні результати торкнулися дев'яти регіонів країни протягом п'ятимісячного періоду (з березня по середину серпня), протягом якого люди з легкими симптомами або взагалі без симптомів отримували хибнопозитивні результати.

Такі ж набори для тестування відправлені й до багатьох інших країн, повідомило агентство, додавши, що воно поінформувало відповідні органи в Європі й Всесвітню організацію охорони здоров'я.

Чиновники не уточнили, скільки тестів проведено з використанням таких наборів, але сказали, що вони виключають хибнопозитивні результати з національного списку хворих вірусом і звертаються до постраждалих людей, яким буде запропоновано провести безкоштовний тест на антитіла.

Помилкові результати незначно вплинули на вірусну статистику країни та не змінили її загальну оцінку протягом літа, заявила влада. Вся статистика після 15 серпня залишається вірною, відзначається у заяві.

Швеція повідомила про 86 891 випадок інфікування і 5 814 випадків смерті.

26 серпня BGI Genomics заявила, що її «тестові набори більш чутливі й нині отримали позитивні клінічні оцінки».

BGI поставляє тестові набори COVID-19 більш ніж у 80 країн світу, повідомляється на сайті виробника.

Браковані медичне приладдя з Китаю, такі як маски і набори для тестування, раніше викликали негативну реакцію https://www.epochtimes.com.ua/novyny-svitu/odynadcyat-milyoniv-masok-use... країн, які їх отримували, зокрема Фінляндію, Великобританію, Ірландію, Канаду та Іспанію.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

«Туман в голові» — один із симптомів коронавірусу

Китайська влада приховувала інформацію про епідемію Covid-19 (ВІДЕО)

Імунітет до COVID-19 — «крихкий» і «недовговічний», попереджає імунолог (ВІДЕО)

Китай не повідомив ВООЗ про спалах епідемії в Ухані (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...