Субота, Жов 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Ожиріння збільшує ризик смерті від COVID-19, — кажуть лікарі

П'ятниця, 11 вересня 2020 року

Чоловік йде по набережній Ембаркадеро в Сан-Франциско 6 квітня 2005 року. Justin Sullivan/Getty Images

Учені закликають збільшити зусилля громадської охорони здоров'я у боротьбі з епідемією ожиріння, оскільки дослідження показують, що люди з ожирінням мають вищий ризик зараження, попадання в лікарню і смерті від COVID-19 (вірусу КПК*).

«Ожиріння і хронічні захворювання, такі як діабет, вже являють собою величезну загрозу до пандемії, але COVID-19 зірвав покрив, щоб показати, наскільки це небезпечно», — говорить доктор Вільям Лі, автор книги «Їжте, щоб перемогти хворобу: нова наука про те, як ваше тіло може вилікувати себе».

«Ці захворювання підвищують ймовірність того, що хтось помре, якщо заразиться коронавірусом», — написав доктор Лі електронною поштою виданню The Epoch Times.

Ожиріння пов'язане з «численними основними факторами ризику COVID-19, включаючи гіпертонію, хвороби серця і діабет 2 типу», вважають учені з Університету Північної Кароліни, які проаналізували дані 75 досліджень, проведених у всьому світі з січня по червень за участю 399 461 пацієнта з COVID-19.

Вони виявили, що ожиріння збільшує ймовірність госпіталізації на 113% і ймовірність госпіталізації у відділення інтенсивної терапії на 74%. Ще більше непокоїть те, що ризик смерті від COVID-19 у людей з ожирінням вищий на 48%.

Є також побоювання, що вакцина від вірусу КПК може бути неефективною для людей з ожирінням через ослаблений імунітет, так само як вакцина проти грипу менш дієва в цій групі високого ризику.

«У вакцинованих дорослих з ожирінням ймовірність розвитку грипу та ГПЗ [грипоподібного захворювання] у два рази вища, ніж у дорослих зі нормальною вагою», - йдеться в дослідженні 2017 року, опублікованому в International Journal of Obesity.

Доктор Ніколь Авена, доцент кафедри нейробіології в Медичній школі Маунт-Сінай, експерт у питаннях харчування, дієти і залежностей, сказала в електронному листі The Epoch Times:

«Якщо ми знаємо, що певні стани, такі як ожиріння, піддають людей ризику ускладнень від COVID-19, ми повинні робити набагато більше в цьому напрямку».

«Ми повинні допомагати людям більше дізнаватися про те, як правильно харчуватися, більше займатися спортом і зменшити ожиріння», — заявила Авена, оскільки носіння масок, фізичне дистанціювання, часте миття рук або використання дезінфікуючих засобів для рук «може бути недостатньо для людей з ожирінням».

Що вважається ожирінням

Індекс маси тіла (ІМТ) використовується лікарями для оцінки ризику певних захворювань, які можуть виникнути у людей з великою кількістю жиру в організмі. Жирові відкладення розраховуються на основі ваги і росту людини.

Люди з ІМТ 30 і вище вважаються огрядними. Ожиріння підрозділяється на три класи: ожиріння (ІМТ 30-34), важке ожиріння (ІМТ 35-39) і патологічне ожиріння (ІМТ 40 або вище). Люди з надмірною вагою мають ІМТ 25-29.

ІМТ є корисним показником для більшості людей, за винятком людей з м'язистою статурою і літніх людей з втратою м'язової маси.

Майже дві третини (63%) дорослих в Англії мають надлишкову вагу, і кожна третя дитина закінчує початкову школу з надмірною вагою або ожирінням.

Рівень ожиріння в Сполучених Штатах продовжує рости попри зростаючий обсяг досліджень та інформації про здоровий спосіб життя і харчування. Ожиріння було оголошено епідемією у 1999 році. За оцінками Центрів з контролю і профілактики захворювань, ожирінням страждають 39,8% дорослих американців і 18,5% дітей і підлітків у віці від 2 до 19 років.

Заходи, вжиті в різних країнах

Автори дослідження UNC - Chapel Hill рекомендують просувати більш здорову їжу й оподатковувати продукти і напої з високим ступенем переробки. А також обмежити рекламу і маркетинг таких продуктів, щоб допомогти приборкати ожиріння.

Кілька країн, включаючи Чилі, Данію та Угорщину, вже прийняли закони про оподаткування, щоб зменшити споживання нездорової їжі (продукти з високим вмістом цукру, солі, насичених жирів і рафінованих вуглеводів).

Люди у кіоску швидкого харчування в центрі Сантьяго, Чилі, 16 жовтня 2018 р MARTIN BERNETTI/AFP via Getty Images

У Великобританії прем'єр-міністр Борис Джонсон в липні почав свою кампанію Better Health для боротьби з кризою ожиріння в країні. Джонсон тяжко захворів COVID-19 і вважає, що в цьому почасти винна його зайва вага (ІМТ 36).

Кампанія включає заборону на рекламу нездорової їжі до 21:00, обов'язкове відображення калорій в меню ресторанів, заборона на продаж нездорових закусок на касах і припинення дії пропозиції «купи один — отримай один безкоштовно» на нездорову їжу.

Рекомендації по харчуванню

Лі назвав три основні продукти, яких слід уникати, — це «перероблене м'ясо, штучно підсолоджені газовані напої і заправка для салатів, що містить насичені жири та штучні консерванти».

Вживання штучно підсолоджених безалкогольних напоїв «пов'язане з підвищеним ризиком інсульту і деменції». Ці напої часто підсолоджені низькокалорійними замінниками цукру — аспартамом, сахарином, ацесульфамом, сукралозою або неотамом, які в сотні разів солодші натурального цукру.

Джерлін Джонс, зареєстрований дієтолог і представник Академії харчування та дієтології, каже, що одним з ключових аспектів здорового харчування є «обмеження споживання продуктів з високим вмістом цукру і підсолоджених напоїв».

Продукти з високим вмістом насичених жирів і трансжирів також слід обмежувати або уникати, якщо це можливо, радить доктор Джонс. Трансжири містяться в основному в «упакованих харчових продуктах або харчових продуктах для випічки», у яких великий термін зберігання.

Обмежуючи споживання цих продуктів, «ви вже на шляху до того, щоб скинути зайві кілограми і мінімізувати ризик набрати вагу в майбутньому», — сказала вона в інтерв'ю The Epoch Times.

Те ж саме і з продуктами з низьким вмістом жиру, які тільки «зменшили кількість насичених жирів», але збільшили кількість інших інгредієнтів, таких як сіль або цукор.

Джонс говорить, що важливо читати склад продукту на упаковці.

Хоча здорове харчування — важливий крок до боротьби з ожирінням. Джонс також рекомендує «30 хвилин помірних рухів п'ять днів на тиждень», достатній сон і зниження стресу.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

 Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Вірус COVID-19 зберігається в кишечнику навіть після лікування легенів

Учені визначили порядок появи симптомів COVID-19

У Великобританії можна не носити на роботі захисні маски від COVID-19

Влада Китаю йде на крайні заходи ізоляції в епіцентрах спалаху COVID-19 (ВІДЕО)

Comments   

загрузка...