П'ятниця, Лип 10, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому при алкоголізмі потрібно звернутися до лікаря

П'ятниця, 26 червня 2020 року

Спиртні напої давно перестали асоціюватися зі святковим настроєм, веселощами і відпочинком. Зараз проблема алкогольної залежності досягла в нашій країні катастрофічних масштабів і самостійно вибратися із замкнутого кола дуже важко.

алкоголик

Як правило, люди, які страждають на алкоголізм стверджують, що не мають проблем. Алкогольна залежність веде до деградації особистості, що позначається на сімейних відносинах і професійній діяльності. Несвоєчасне звернення до фахівців може стати причиною серйозних проблем зі здоров'ям, повної втрати контролю над своїм життям і в гіршому випадку тягне за собою летальний результат.

Реабілітаційний центр “Вибір+” у Львові дає можливість назавжди позбутися згубного впливу алкоголю і повернути своє місце під сонцем. На сайті реабілітаційного центру https://vybir.lviv.ua/ можна дізнатися умови проживання, ціну та за якою програмою відбувається лікування.

алкоголизм

Принцип і особливості лікування

Щоб досягти максимального результату, для кожного пацієнта підбирається індивідуальний курс лікування. Заразом враховуються особливості його організму, рівень складності захворювання, анамнез, сила волі.

Крім медикаментозного лікування та детоксикації, людині призначається психологічна реабілітація. Це пов'язано з тим, що більша частина проблем з алкоголізмом з'явилася в наслідок психотравми або якої-небудь несприятливої життєвої ситуації. Компетентні психологи розривають цю сполучну нитку і дарують пацієнту надію на світле майбутнє.

Щоб уникнути рецидиву і зривів, лікування алкоголізму в центрі проводиться стаціонарно. Ввічливий медичний персонал, затишна атмосфера, постійне спостереження, відсутність провокаційних чинників сприяє швидкому емоційному і фізичному відновленню. Фахівці в силах впоратися навіть з особливо запущеними випадками завдяки комплексному лікуванню і професіоналізму.

алкоголь

Чому варто довірити лікування алкогольної залежності РЦ “Вибір+”?

Основне завдання медперсоналу полягає в тому, щоб позбавити пацієнта від бажання вживати алкоголь після повернення до звичного середовища. Крім того, центр лікування алкоголізму “Вибір+” має плюси, серед яких:

  • повна конфіденційність — лікування проводитися анонімно, за бажанням клієнта видається лікарняний лист;
  • виводять пацієнта з тривалого запою навіть на дому;
  • ефективність — сучасний підхід і використання інноваційних методик гарантують позитивний результат;
  • невисока вартість — незважаючи на ряд переваг, лікування в клініці доступно для тих, хто бажає кардинально змінити життя в кращу сторону.

Пам'ятайте, що тільки своєчасне надання допомоги веде до позитивних змін.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...