Понеділок, Жов 25, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поради, які потрібно пам'ятати для термінового виклику евакуатора

Понеділок, 8 червня 2020 року

Евакуатор може знадобитися будь-якому власнику автомобіля. На ринку багато компаній, що надають послуги з використанням такої техніки. Але для того, щоб ваш автомобіль був швидко доставлений в потрібну точку і не довелося довго чекати на приїзд евакуатора, ви повинні знати, що робити в разі виникнення непередбаченої ситуації на дорозі.

Евакуатор

Яка інформація буде потрібна диспетчеру?

При виклику спецтехніки ви повинні надати точну інформацію про те, де зараз знаходиться ваш автомобіль. Якщо він зупинився далеко від міста і точні координати визначити складно, то скористайтеся супутниковим навігатором. Також потрібно вказати номер машини, колір і марку, можливо інші відмітні ознаки. Поясніть диспетчеру, з якої причини потрібні послуги спецтехніки, і в яку точку потрібно відвезти ваш транспортний засіб.

Евакуатор авто

Будь-якому водієві буде корисно мати на прикметі надійну компанію, яка здатна швидко надати евакуатор. Жителі Львова та області можуть скористатися послугами компанії "Евакуатор Львів". Зайшовши на сайт ви можете переглянути перелік послуг, дізнатися про вартість кожної з них і побачити спецтехніку, яка використовується компанією в щоденній роботі.

евакуація автомобіля

Інші моменти, які необхідно враховувати при евакуації автомобіля

Вартість послуг евакуатора буває різною в кожному окремому випадку. Це залежить насамперед від того, наскільки далеко знаходиться ваш автомобіль і яку саме техніку потрібно задіяти для його перевезення. Кожна компанія має свою цінову політику.

Якщо на дорогах серйозні пробки, приїзд евакуатора можна чекати досить довго. Проте в хорошій компанії завжди намагатимуться вибрати оптимальний маршрут і виручити людину, яка звернулася за допомогою якомога швидше.

Для евакуації вам знадобляться ті документи, які кожен водій повинен завжди возити з собою. При цьому ви можете не супроводжувати свою машину, якщо у вас немає такої можливості. Достатньо лише написати довіреність, згідно з якою водій прибулої спецтехніки отримує право на перевезення вашого автомобіля.

Завжди пам'ятайте про те, що для евакуації можна використовувати тільки ту техніку, яка розрахована на перевезення автомобілів певного розміру і маси. Застосовувати невідповідні для цього моделі не можна, оскільки це може привести до поломки і самого евакуатора, і машини, що транспортується.

Comments   

загрузка...