Четвер, Лип 9, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про плюси і мінуси артезіанської свердловини на ділянці

Четвер, 28 травня 2020 року

Замовити буріння артезіанської свердловини на ділянці − найкращий спосіб забезпечити свій будинок більш ніж достатньою кількістю води. Адже колодязі далеко не завжди можуть дати багато води, так і її якість часто залишає бажати кращого. До того ж в Україні є достатньо компаній, які займаються бурінням свердловин на воду і установкою свердловинних насосів. Одна з них − "Київська Бурова компанія", створена ще в 2007 році, створила і виконала понад 2000 об'єктів. Вона пропонує своїм клієнтам буріння свердловин по Києву та Київській області, установку необхідного для подачі води обладнання та його обслуговування.

схема буріння

Чим відрізняється свердловина від колодязя?

Ця відмінність полягає насамперед у глибині − якщо колодязь має глибину не більше декількох метрів (залежно від того, де знаходиться вода), то свердловина може мати більше сотні метрів глибини. Можна викопати колодязь вручну, використовуючи прості інструменти, то для буріння ж свердловини потрібне спеціальне обладнання, яке коштує чимало. Якщо говорити про якість води, то в цьому відношенні свердловина значно перевершує колодязь.

скважина

Переваги і недоліки свердловини

Головна її перевага полягає в тому, що вона може дати величезну кількість води, якої вистачить навіть для великого котеджу. Запаси води в глибинах землі просто величезні, хоча це не означає, що їх можна витрачати даремно.

вода

Ще один великий плюс − чистота води. Оскільки залягає вона глибоко в товщі землі, то забруднюється набагато менше, ніж вода з неглибоких колодязів. Так що якщо ви хочете пити якомога чистішу і безпечну для здоров'я воду, то вам варто замовити буріння свердловини на своїй ділянці. Після завершення роботи обов'язково відвезіть проби води до лабораторії. Фахівці визначать її склад і відсоток вмісту небажаних, шкідливих для здоров'я домішок.

До переваг свердловини потрібно віднести і її довговічність. Якщо дотримуватися правил експлуатації насосного обладнання, то і воно прослужить вам довго. Використовуючи свердловину, завжди дотримуйтесь рекомендацій фахівців, які займалися її бурінням та встановленням обладнання.

Одним із нечисленних недоліків свердловини є висока вартість її буріння, придбання та встановлення обладнання. Але якщо врахувати те, скільки високоякісної води вона може давати, то її пристрій на присадибній ділянці можна вважати цілком вдалою ідеєю, особливо для того, хто хоче стати незалежним від централізованого водопостачання.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...