Неділя, Лип 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Миттєвий онлайн-кредит: вибираємо кращі пропозиції від МФО на Skywards

Середа, 27 травня 2020 року

Skywards - фінансовий помічник тих, хто хоче швидко отримати кредит онлайн. Без довідки про доходи, без відвідування відділення банку, без довгого очікування рішення.

Для оформлення позики потрібно всього лише вибрати ту чи іншу МФО, заповнити форму онлайн-анкети, дочекатися смс-повідомлення про затвердження видачі і отримати гроші на карту.

Якщо у вас чиста кредитна репутація, ви отримаєте кредит онлайн без відмови. Позика буде схвалена швидко в будь-який час доби: більшість онлайн-сервісів мікрофінансових організацій працює 24/7.

Процес оформлення онлайн-кредиту

Багато компаній видають позику навіть при наявності поганої кредитної історії. Від позичальника потрібно мінімум персональних даних.

  1. Потрібно всього лише заповнити коротку онлайн-анкету, надавши кредитору правдиву інформацію про себе.
  2. Співробітники МФО НЕ будуть дзвонити родичам і роботодавцю.
  3. У разі схвалення рішення про видачу термінової позики, відповідь прийде на e-mail або на телефон протягом 15 хвилин.
  4. Перед тим як погодитися з отриманням грошей на карту, уважно ознайомтеся з договором. Якщо вас все влаштовує, ви підтверджуєте свою згоду на отримання кредиту і підписуєте договір в режимі онлайн, слідуючи інструкціям.
  5. Після підписання кредитні кошти надходять на ваш картковий рахунок миттєво.

Зручний і простий підбір кредитів на Skywards доступний всім, незалежно від місцезнаходження, працевлаштування та фінансового стану. Оцініть переваги моментальних онлайн-кредитів без перевірок і дзвінків!

Чи можна оформити в МФО безвідсоткову позику?

Як правило, безвідсоткову позику можуть отримати нові клієнти. Правда, невелику суму і на нетривалий час: 7-14 днів. Якщо протягом цього часу або в кінці терміну користування першим кредитом ви зможете повністю його повернути МФО, значить, дійсно не витратите більше грошей, ніж взяли.

За статистикою більшість клієнтів запитують у кредитора максимально можливу суму. Однак буває, що потрібно всього 1000 грн. на тиждень. В такому випадку кредит онлайн під 0 відсотків отримати буде легше. А кредит без відсотків - це ж те, про що мріє будь-який позичальник.

Два фактори, які дозволяють МФО дати фору будь-якому банку

  1. Процес видачі кредиту в більшості МФО максимально швидкий. Від моменту подачі заявки до моменту отримання грошей на карту зазвичай проходить до 15 хвилин. Коли гроші потрібні терміново, така швидкість оформлення позики дійсно підкуповує.
  2. Процедура оформлення також спрощена. МФО вимагають мінімальний список документів: паспорт та ідентифікаційний код. В окремих випадках може знадобитися фото з паспортом руках. І все.

Використовуючи фінансовий агрегатор Skywards, ви в будь-який час зможете вибрати пропозицію тієї МФО, яке сподобається найбільше. А потім залишиться лише натиснути кнопку «Оформити кредит» - і буквально через чверть години гроші будуть у вас на карті.

Порівнюйте за допомогою Skywards пропозиції різних компаній, вибирайте найбільш лояльні умови - і реалізовуйте свої фінансові мрії тут і зараз!

Comments   

загрузка...