Неділя, Лип 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поради тому, хто годує кішку готовим кормом

Четвер, 28 травня 2020 року

Годувати кішку готовими кормами набагато зручніше, ніж щоразу готувати їй "домашні" корми з м'яса, риби, злаків та інших інгредієнтів. Купівля високоякісних кормів сьогодні не проблема для цього ви можете відвідати зоомагазин Dambo або його інтернет-магазин https://dambo.com.ua/catalog/suhoj-korm-cat. Тут ви зможете замовити корми від економ до преміум класу для свого улюбленця в будь-який зручний час. Але як вибрати корм, якщо ви нещодавно завели кішку і не знаєте, який раціон їй краще запропонувати?

коти

Вибір між сухим і вологим кормом

І вологі і сухі корми відмінно підходять для харчування кішок. Якщо ви виберете перший варіант, то вам доведеться кожен раз відкривати нову упаковку корму, оскільки залишати його в котячій мисці не можна, бо зіпсується. Хоча багато кішок охочіше їдять саме вологі корми, до того ж вони не викликають у тварин спраги.

сухий корм

Сухі корми хороші тим, що довго не псуються, тому їх можна засипати в миску улюленця відразу на день чи на кілька днів. Це дуже зручно у тому випадку, якщо ви довго не буваєте вдома. Завжди можна купити бункерну годівницю для кішки, і тварина буде забезпечена їжею надовго. Не забувайте про те, що якщо вихованець їсть сухий корм, то у його мисочці постійно повинна бути свіжа вода.

кіт

Питання ціни

На прилавках магазинів повно дешевих котячих кормів, які позиціонуються виробниками як повноцінні і виключно корисні для тварин. Насправді дуже часто такі корми мають низьку якість і не містять в достатніх кількостях ті речовини, які необхідні кішці. У складі дешевих кормів мало продуктів тваринного походження і багато рослинних продуктів. У кішки, яку постійно годують дешевими, неповноцінним кормом, буде знижуватися імунітет, можуть виникнути проблеми з нирками та іншими внутрішніми органами, хутро буде тьмяним. Тому купувати бюджетні корми тварині можна тільки зрідка приміром, якщо вам не вдалося знайти в магазині більш дорогий і якісний корм.

корм для кішки

Додаткові продукти

Іноді кішку можна побалувати яким-небудь іншим продуктом, крім корму. Наприклад, можна час від часу давати їй варену морську рибу без кісток, варену курячу або яловичу печінку, нежирне м'ясо. Молоко тварині краще не давати, оскільки воно може викликати діарею. Справа в тому, що більшість дорослих кішок не засвоюють лактозу, тому користі від молока їм не буде ніякої.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ

Comments   

загрузка...