Неділя, Жов 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дверний доводчик та його функції

Четвер, 25 червня 2020 року

Мабуть, кожен помічав, як двері в під'їздах багатоквартирних будинків, школах та інших будівлях самі плавно закриваються після відкривання вручну. Це забезпечує спеціальний пристрій − доводчик на двері. Для чого ж потрібно оснащувати двері доводчиками і де їх можна замовити?

доводчики

Купівля доводчика

Для покупки надійних доводчиків для вхідних дверей ви можете відвідати інтернет-магазин Secur.ua. Крім доводчиків, в ньому також можна вибрати сучасні системи сигналізації та відеоспостереження, комплекти для "розумного будинку", домофони, різноманітне мережеве обладнання і багато інших товарів.

доводчик дверей

Функції доводчиків

Доводчик виконує насамперед захисну функцію, закриваючи двері навіть тоді, коли її забудуть закрити вручну. Відбувається це автоматично через кілька секунд після відкривання (в залежності від конструкції дверей і самого доводчика). Таким чином забезпечується захист приміщень від проникнення сторонніх. Приміром, в під'їзд багатоквартирного будинку зможе зайти тільки той, хто знає код домофону.

Завдяки дверному доводчику з приміщень буде виходити менше теплого повітря, що допоможе заощадити на опаленні. Доводчик допомагає зберігати у приміщенні оптимальний для людини мікроклімат. Це особливо актуально в школах, дитячих садках, лікарнях тощо.

Доводчик також варто використовувати з міркувань гігієни. Адже оснащені таким пристроєм двері після відкривання будуть автоматично закриватися, і її не потрібно буде чіпати руками. Завдяки цьому людина менше ризикує заразитися різними інфекційними захворюваннями, грипом.

Двері з доводчиками не тільки надійні, але і більш зручні у використанні. Уявіть, що ви заходите у під'їзд свого будинку з кількома торбами в руках. Завдяки доводчику вам не потрібно буде ставити їх на підлогу, щоб зачинити за собою двері. Двері, що автоматично закриваються більш зручні для дітей, літніх людей, інвалідів.

доводчик

Кілька порад по установці доводчика

При установці цього пристрою на двері, потрібно слідувати інструкції від виробника. Робота ця вимагає акуратності. Потрібно стежити, щоб доводчик був надійно зафіксований на полотні і не хитався. Після установки спробуйте кілька разів відкрити і закрити двері − механізм повинен працювати безшумно, без хрускоту і скрипу. Двері повинні закриватися плавно і не гупати. Якщо ви ніколи не встановлювали доводчики і не налаштовували їх, то цю роботу краще довірити хорошому майстру.

Comments   

загрузка...