Неділя, Жов 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно знати обираючи провід для електропроводки у квартирі

Понеділок, 15 червня 2020 року

Якщо ви затіяли масштабний ремонт у своїй квартирі, то вам знадобиться і міняти в ній електропроводку. Це особливо важливо в тому випадку, якщо ви купили квартиру в старому житловому фонді. Кабель електричний з часом зношується і втрачає свої властивості, а використання старої проводки може бути небезпечним. Основним етапом підготовки до оновлення електромережі є вибір кабелю.

кабель

Правила вибору кабелю

Усі кабелі можна розділити на дві великі групи: ті, які мають мідні жили і ті, жили в яких зроблені з алюмінію. Для монтажу електропроводки в квартирі або будинку застосовувати провід електричний з алюмінієвою жилою не можна. У той час як мідний відмінно підходить для цієї мети, він надійний, менше нагрівається в процесі експлуатації і має більш низький опір. Крім того, мідний кабель довговічний і зможе прослужити довгі роки, не втрачаючи своїх властивостей.

Для відкритої і прихованої проводки потрібно брати мідний багатожильний кабель. Він дуже практичний і зручний у роботі, оскільки не пошкоджується при перегинах. Важливо правильно вибрати кабель і по його перерізу. Для квартири підійде той, який має перетин від 1,5 до 2,5 квадратних міліметрів.

Кабельно-провідникова продукція від надійного постачальника ДП "МЕЗОН-ЕЛЕКТРОКАБЕЛЬ"

Вибираючи кабель для монтажу електропроводки в своїй квартирі, орієнтуйтеся на продукцію відомих виробників, які мають хорошу репутацію на ринку. В Україні одним із таких постачальників є ДП "МЕЗОН-ЕЛЕКТРОКАБЕЛЬ". Він пропонує своїм клієнтам дроти і кабелі ще з 1999 року. МЕЗОН-ЕЛЕКТРОКАБЕЛЬ (Львів)  працює напряму з виробниками та постачальниками продукції, тому впевнені в якості продукції та конкурентних цінах. Пам'ятайте, що економити на купівлі кабелів не можна, оскільки використання для прокладки дешевих проводів низької якості може зробити всю систему небезпечною.

Кому довірити монтаж електропроводки

Вибором кабелю і заміною електропроводки повинен займатися тільки професійний електрик. Він повинен мати спеціальний дозвіл на монтаж електромережі і достатньо досвіду для виконання цієї серйозної роботи.

Для виклику електрика звертайтеся тільки до авторитетних компаній, які добре відомі у вашому місті. Не варто довіряти монтаж електропроводки тим майстрам, які розміщують свої оголошення в інтернеті і пропонують послуги монтажу "під ключ" за низькою ціною. Багато з них не мають дозволів і по суті працюють незаконно. Не забувайте, що від того, чи правильно були прокладені кабелі у вашій квартирі, залежить безпека використання і довговічність всієї системи.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...