Понеділок, Жов 25, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Спецодяг у давнину і сьогодні

Середа, 24 червня 2020 року

Виникнення найдавнішого спецодягу

Для жителів стародавніх країн, як і для нас сьогодні, одяг був не тільки засобом для захисту від негоди і прикриття наготи. По тому, як одягалася людина, можна було судити про її положенні в суспільстві і достатку. Наприклад, в Стародавньому Єгипті простого робітника можна було дізнатися по короткій пов'язці на стегнах. У таких пов'язках було зручно займатися фізичною працею, оскільки вони не сковували рухи. Приблизно ту ж картину можна було спостерігати і в Стародавній Індії. Представники нижчих каст, які працювали фізично, носили більш короткі пов'язки, ніж представники вищих каст. Ці звичайні смужки тканини, які робочі обгортали навколо стегон, і можна назвати найдавнішим спецодягом.

спецодяг

Спецодяг і військові дії

Спецодяг у всі часи був особливо необхідним воїнам. Вона використовувалася не тільки для захисту, але і для того, щоб кожен воїн на полі битви міг відрізнити своїх соратників від ворогів. Також на одязі та по інших розпізнавальних знаках можна було відрізнити рядових воїнів від тих, хто носив більш високі звання.

працівник

Яскравим прикладом давньої військової форми можна назвати червоні плащі спартанців, які застібалися за допомогою фібули. Спартанський воїн у такому плащі напевно був добре помітний в натовпі на полі брані.

спецодяг

Спецодяг в 19-21 століттях

У 19 столітті одним із найбільш популярних видів спецодягу були щільні комбінезони, які носили старателі в Америці. Але зручність таких комбінезонів швидко оцінили фермери, пастухи і ковбої. Такий одяг часто одягали і робітники фабрик і заводів. Комбінезон добре зігрівав, мав зручні кишені і надійно фіксувався на тілі за допомогою лямок.

магазин спецодягу

У 20 столітті з'явилося безліч різновидів спецодягу для представників різних професій. Сьогодні жителі України можуть замовити різноманітний спецодяг від найкращих світових та європейських виробників в інтернет-магазині "Anvigroup.ua" або відвідав магазин спецодягу "АНВІ ГРУПП". В його асортименті є і спеціальне взуття, ЗІЗ, рукавички, різноманітний захист, який ви можете вибрати і замовити на сторінці https://anvigroup.ua/.

Сучасний спецодяг шиється з дуже міцних зносостійких матеріалів, тому розрахований на інтенсивне щоденне використання в різних умовах. Також є одяг, призначений для захисту людини від вогню − він незамінний для пожежників і рятувальників. А спецодяг з непромокальних тканин носять не тільки робітники підприємств, але й рибалки, мисливці та лісники.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...