Неділя, Лип 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дитячий майданчик – місце для цікавих і корисних розваг

Вівторок, 2 червня 2020 року

Дитячі майданчики

Гратися на свіжому повітрі корисно і цікаво дітям в будь-якому віці. Кататися на скейті, малювати кольоровою фарбою, грати у “вибивного” – саме таким має бути ігровий простір. Дитячий майданчик – місце, де діти проводять час, пізнають світ, розвивають комунікативні навички, виконують фізичні вправи, граються та розвивають фантазію. Зона має бути комфортною та безпечною як для малюків, так і для дітлахів старшого віку.

Обладнання для дитячих майданчиків: правила облаштування ігрової зони

Якісний, надійний вуличний інвентар – основна вимога при облаштуванні ігрової території під відкритим небом. Тут дітям має бути цікаво, зручно і безпечно. Сучасні дитячі майданчики – це казковий світ, де хочеться вчитися чомусь новому, досліджувати світ, знайомитися з новими друзями. Гойдалки, гірки для маленьких дослідників різного віку, пісочниці, балансири, хатинки, паровозики, декоративні фігури не лише допоможуть дитині у розвитку та сприйнятті світу, але також гармонійно доповнять обрану ландшафтну територію. Дитячий майданчик купити можна для парку, двору багатоповерхівки, території дошкільного навчального закладу, дачного будинку.

дитячий майданчик

Щоб було комфортно гратися дітям будь-якого віку, важливо правильно зонувати ігровий простір. Так, пісочниці, маленькі гірки підійдуть для найменших дослідників. Дітям у віці від 2 до 4 років цікаво гратися в піску, ліпити з нього фігурки та просто пересипати. Дітлахам у віці від 5 років цікавіше досліджувати лабіринти, самостійно гойдатися на “дорослих” гойдалах. Сьогодні важлива роль відводиться фізичному розвитку з раннього віку, тому часто ігровий майданчик облаштовуються дитячими тренажерами та канатними елементами. В ігровій формі дитина виконує вправи для зміцнення і розвитку м'язів, на сітках, канатах та рукоходах розвиває координацію, гнучкість та витривалість. Варто відзначити, що сучасне обладнання має додаткові елементи для розвитку дрібної моторики та логіки. Це геометричні фігури, рахівниці, букви.

дитячий майданчик

Дитячі ігрові комплекси

Всього одна конструкція здатна подарувати море веселощів, радощів та позитивних емоцій. Фантазійні комплекси складаються з різноманітної конфігурації переходів, містків, гірок, лабіринтів, платформ, канатів, сіток, рукоходів, шведських стінок. На ньому можна і розважатися, і фізично розвиватися одночасно. Сучасні дитячі комплекси відрізняються фантазійним дизайном, сприяють правильному фізичному розвитку, розвивають уяву та фантазію, а яскраве оформлення стане справжньою родзинкою будь-якої території.

ігрові комплекси

Дитячий майданчик від виробника купити пропонує “Інтер Атлетика”. Серед широкого асортименту обладнання до вашої уваги балансири, гойдалки, вироби для дітей з обмеженими фізичними можливостями, комплекси, розвиваючі елементи, фантазійні будиночки, де малеча може сховатися від дощу чи сонечка, декоративні фігури, машинки, каруселі та багато інших цікавинок, які можна придбати за доступними цінами.

Comments   

загрузка...