Четвер, Жов 1, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як працює автоматичне реле контролю напруги DigiTOP

Вівторок, 8 вересня 2020 року

Для чого потрібно

Неякісне електропостачання - не рідкість у наш час особливо у будинках та квартирах зі старою електропроводкою, тому для того щоб не довелося витрачати гроші на нову техніку варто купити реле. Цей пристрій миттєво знеструмлює прилади, коли значення напруги виходить за дозволені межі. Перевагою реле є висока швидкість, що дозволяє врятувати навіть дуже чутливу техніку. Реле напруги дуже зручні у використанні. На більшості з них можна самостійно обирати поріг чутливості та поріг спрацьовування, що є дуже зручно. Також важливо, що цей пристрій зменшує ризик виникнення пожежі. Інтернет-магазин 16А працює лише з найкращими перевіреними виробниками та гарантує своїм клієнтам високу якість товарів по доступних цінам.

реле контроля DigiTOP

Автоматичні реле контролю DigiTOP -- це гарантія безпеки вашої техніки. Вони працюють безперервно та постійно аналізують напругу в електромережі. У разі виникнення стрибку напруги, реле автоматично відключить пристрій, а після її нормалізації, поверне роботу техніки у звичайний режим.

Інтернет-магазин 16А пропонує вам широкий вибір автоматичних реле контролю від бренду DigiTOP з різними характеристиками, тому ви з легкістю можете обрати те, що підходить саме вам.

DigiTOP - це один з популярних виробників, що спеціалізується на виготовлені низьковольтного електрообладнання. Ця компанія швидко розвивається. Продукцію виробляють тільки кваліфіковані інженери використовуючи якісні компоненти.

Автоматичне реле контроля DigiTOP

Переваги реле DigiTOP:

  • автоматичне відновлення роботи техніки
  • легко монтується
  • не потребує складного технічного обслуговування
  • не великі габарити

Варто врахувати при виборі автоматичного реле:

  • максимальний робочий струм
  • діапазон робочої напруги
  • швидкість спрацювання

Без таких приладів не обійтися не тільки для побутової техніки, а й комп'ютерної та офісної.

DigiTOP пропонує вам одно та трифазні реле.Тому при його виборі слід звернути увагу на це. Якщо у квартиру заходить одна фаза, вам потрібно однофазне реле, тобто на 220 Вольт, а якщо мережа трифазна -- на 380 Вольт. Це обов'язково потрібно врахувати, оскільки інакше прилад буде погано працювати.

Інтернет-магазин 16А працює лише з найкращими перевіреними виробниками та гарантує своїм клієнтам високу якість товарів по доступних цінам. Тож якщо ви вирішили придбати автоматичне реле напруги DigiTOP, то можете не сумніватися у безпеці та надійності. Адже 16А обіцяє вам якість та оригінальність товарів.

Джерело: https://16a.com.ua/

Comments   

загрузка...