Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Куточки споживачів для успішних українських підприємців

Субота, 18 липня 2020 року

Захист покупців, зокрема своєчасне й повне інформування про їхні права, надання їм відомостей про постачальника товарів і послуг, – важливий обов’язок власників магазинів і підприємств. Це – їхнє зобов’язання, пописане на законодавчому рівні. Тому придбати куточок споживача на https://stendua.com/kutochki-spozhivacha – першочергове завдання, яке необхідно виконати під час оформлення приміщення крамниці або ж інтер’єру фірми, що надає послуги населенню.

Ці інформаційні стенди не лише обов’язково мають бути розміщені в торгових залах, кав’ярнях та їдальнях, турагенціях, перукарнях і салонах краси, хімчистках тощо. Також важливо звернути увагу на їхнє розташування. Передбачено, що їх необхідно розташувати так, щоб вони відразу впадали в око найбільшій кількості відвідувачів.

Не менш важливе наповнення таких інфо-куточків. Усі поміщені на них документи відносяться до розряду тих, які потрібно надавати на вимогу покупців. Тож крім обов’язкової частини (інформація про власників, адреса органів із захисту прав споживачів, книга відгуків і пропозицій) тут виставляють копії документів, що регулюють окремі види надання товарів чи послуг.

Яким вимогам має відповідати куточок покупців?

На сайті https://stendua.com/ оформлення стендів залежить відразу від цілого комплексу умов. Серед них:

  1. Обсяг документів, які необхідно розмістити на інфо-майданчику;
  2. Відповідність дизайну інтер’єру конкретного приміщення;
  3. Площа, яку може відвести власник магазину під цей стенд тощо.

Як один із варіантів вдалого розміщення великого обсягу документів на обмеженій площині, фірма «Склад стендів» пропонує підприємцям придбати стенд-книжку. Покупці в цьому випадку зможуть гортати її «сторінки» й самостійно знайти потрібний документ.

Крім того, в каталозі пропонується багато варіантів колористичних рішень щодо дизайну цих товарів. Найбільш популярні – яскраві кольори чи контрастне оформлення фондуй заголовків і підзаголовків.

Інфо-стенди для крамниць України: якісні й недорогі

Звернувшись до лідера виробництва, такого як фірма «Склад стендів», представники бізнесу зможуть зекономити не лише кошти, але й час. Вони можуть бути впевненими, що гарантовано отримають товар найвищого ґатунку в найкоротший термін.

При цьому, за бажанням, замовник може внести необхідні зміни у вигляд стенду чи домовитись по виготовлення стенду за індивідуальним макетом.

Comments   

загрузка...