Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про що потрібно знати при виборі спецодягу

Субота, 1 серпня 2020 року

Незважаючи на постійне прагнення все автоматизувати на різних етапах виробництвах, неможливо забезпечити робочий процес без робочої людської сили. Але, на відміну від машин, людина складається із крові і плоті, тому буває холодно і жарко, а також виконує певні роботи, тому потрібен спецодяг, який зможе захистити людину від різних зовнішніх факторів. Якщо ви шукаєте якісний спецодяг та спецвзуття, то звертайтеся до компанії Insite, яка не тільки є офіційним представником Ардон в Україні, а й має власну швейну фабрику, що випускає якісний сертифікований одяг двох торгових марок Спецназ і FreeWork. Відвідавши сайт Specnaz.ua ви дізнаєтесь яким повинен бути якісний спецодяг, спецвзуття і засоби індивідуального захисту, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку при будь-якій роботі.

спецодяг

Яким має бути робочий одяг і взуття?

Говорячи глобально, то робочий одяг повинен:

  • відповідати чинним на території України ГОСТам;
  • відповідати вимогам захисту здоров'я людини в умовах певного виробництва;
  • одяг повинен бути максимально зручним, комфортним і не заважати рухам, не повинно бути елементів, які викликають небезпеку;
  • не втрачати своїх експлуатаційних властивостей протягом тривалого часу і зберігати власні властивості під час чищення і прання;
  • захисний робочий спецодяг повинен відповідати корпоративному стилю, що буде давати людині усвідомлення роботи в компанії однодумців.

І це тільки мала частина переваг, які потрібно враховувати, якщо вирішили купити робочий спецодяг в Україні. Одяг і взуття мають спеціальні норми і положення, що досконально регламентують використання спеціального одягу. Вказуються види використовуваних моделей і строки носіння одягу. Залежно від призначення спеціальний одяг може бути виготовлений у вигляді куртки, напівкомбінезона або комбінезона, окремо фартуха та халата. Подібні регламенти використовують і для головних уборів і взуття.

З метою виробництва спеціального одягу сьогодні використовуються багато тканин, що мають певні властивості. Складність виготовлення базується на тому, що тканину потрібно підбирати з урахуванням умов конкретного виробництва. Таким чином, деякі тканини стійкі до лугу, кислоти, високої температури і механічному тертю.

Особливий клас матеріалів — це для пожежно небезпечного виробництва. На зміну брезентовим тканинам прийшли нові матеріали, які відрізняються прекрасними технічними характеристиками. За рахунок застосування спеціальних добавок, збільшуються показники стійкості тканини, які захищають ноги, руки і голову. Також потрібно враховувати, що важливо купити респіратори та інші засоби захисту.

Робоче взуття

Робоче взуття: тонкощі вибору

Важливо звертати увагу на спеціальне взуття — воно повинно виготовлятися з матеріалів, які будуть гарантувати високий рівень захисту від вологи та холоду, або від падіння важкого предмету на ноги. Варіанти підкладок і устілок може бути велика кількість, одні з найкращих — повсть і шерсть. З метою виготовлення підошви багато з виробників користуються спеціальною пористою гумою, яка мінімізує рівень ковзання.

Робоче взуття

Часто для взуття на виробництві використовується металевий стакан у взутті — він мінімізує шанс отримання травм. Природно, основне призначення такого взуття — захист ніг від зовнішніх чинників, а також не потрібно забувати про комфорт.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...