Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Печія, її причини і чим вона небезпечна

Субота, 25 липня 2020 року

Печія багатьма сприймається як неприємне, але цілком звичайне і безпечне явище. Тим часом саме печія є однією з ознак захворювань, деякі з яких дуже небезпечні. Тому недостатньо просто приймати ліки від печії — важливо розуміти, чим вона викликана, і усунути саму причину цього явища.

Печія

Чому ми відчуваємо печію

Вона виникає тоді, коли вміст шлунка разом з кислим шлунковим соком починає потрапляти назад в стравохід. Це трапляється через ослаблення кругового м'яза, який зазвичай охороняє стравохід від попадання мас, що знаходяться в шлунку. Стравохід же не здатний виробляти захисний слиз, подібний до того, яким покриті стінки шлунка. Саме з цієї причини і виникає печіння, яке ми називаємо печією. Це нормальна реакція на потрапляння в стравохід мас, що містять кислоти.

Якщо печія у вас трапляється нечасто, то, швидше за все, вона не викликана яким-небудь захворюванням. Для усунення неприємного відчуття печіння ви можете використовувати спеціальні препарати, купити які можна на сторінці https://apteka-ds.com.ua/catalog/preparaty-dlya-travnoyi-systemy сайту "Мережі аптек D.S.". Якщо ж печіння в стравоході є вашим постійним супутником, то вам варто негайно вирушати на прийом до гастроентеролога.

Печаевскі таблетки від печії

Причини

Причинами печії можуть бути:

  • надмірне захоплення смаженою, гострою їжею, а також сухими і пряними закусками — чіпсами, сухариками, солоними кукурудзяними паличками;
  • вагітність. Попадання насичених кислотами мас в стравохід відбувається через підвищення внутрішньочеревного тиску у жінки при виношуванні дитини;
  • нерегулярний прийом їжі. Порушення режиму харчування може здатися несуттєвою проблемою, проте вона часто служить причиною болісного печіння в стравоході;
  • гастрит, виразка і деякі інші захворювання.

причини печії

Від печії страждають багато курців і любителі алкогольних напоїв. Також печію може спровокувати носінням облягаючого, тісного одягу — цим грішать багато сучасних молодих людей.

Через часте попадання кислот в стравохід на стінках останнього можуть виникнути виразки, що кровоточать. Це дуже тривожний симптом. Якщо ви часто відчуваєте печію та іноді виявляєте кров в блювотних масах, то вам не варто зволікати з походом до лікаря. Зволікання може стати причиною погіршення вашого стану, стрімкого розвитку захворювання і навіть летального результату.

Comments   

загрузка...