Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як заробити гроші в інтернеті

Субота, 25 липня 2020 року

Питання, як заробити гроші, не втрачає своєї популярності. В першу чергу люди шукають варіанти серед своїх родичів, знайомих та друзів. Але в скрутні часи цей спосіб не завжди приносить результати. Наразі реально заробити гроші в інтернеті, навіть не маючи ніякого досвіду.

Де заробити гроші

На звичайній офлайн-роботі працівник та роботодавець контактують в реальному житті. Усім зрозуміло, як формуються трудові відносини. А ось в інтернеті багато хто хвилюється стосовно того, де знайти місце роботи, як буде відбуватися оплата праці і як уникнути шахрайства.

Для початківців радимо кілька варіантів, де знайти роботодавця:

● Біржі фрілансу. На них розміщують завдання від простих переглядів сторінок до написання коду нової програми. Є біржі, що орієнтовані на певний напрямок, наприклад написання текстів.

● Сайти з пошуку роботи та спеціалізовані інтернет-портали. На тих самих ресурсах, де публікують звичайні вакансії, можно шукати роботу фрілансера. Останнім часом компанії почали наймати працівників на дистанційну роботу.

● Канали з пошуку роботи в соцмережах. В залежності від каналу, його організатори або самі користувачі публікують пропозиції роботи.

Для новачків перший варіант напевно є найбільш сприйнятливим. Хоча біржа бере певний відсоток з доходів своїх учасників, вона виступає гарантом у трудових відносинах і захищає від шахраїв, нечесних роботодавців і виконавців.

За що платять в інтернеті

У матеріалі про те, де заробити гроші, відзначають, що найчастіше шукають тих, хто пише тексти, відгуки, коментарі або створює зображення та відеоконтент. Заробити гроші в інтернеті можна, працюючи:

● рерайтером або копірайтером – в обов’язки входить написання оглядів, інформаційних статей та рецензій;

● дизайнером – в залежності від профілю, це може бути будь-яка робота: від редагування зображень в графічному редакторі до створення інтерфейсу програми, сайту або додатку;

● програмістом – треба знати мови програмування та вміти писати код;

● репетитором – онлайн-заняття з англійської вже давно користуються попитом, а зараз потроху з’являється зацікавленість і в опануванні таким чином інших предметів;

● SMM-менеджером – займається просуванням сторінок брендів у соцмережах;

● монтажером відео;

● перекладачем – можна перекладати все: від новин на зарубіжних сайтах до відео;

● контент-менеджером – дуже часто в обов’язки входить розміщення контенту на сайті та оформлення товарів в інтернет-магазині.

Це ще не повний перелік професій. Варіантів заробітку в інтернеті дуже багато. Ви також можете створити власний сайт, блог, завести канал на YouTube і заробляти на цьому. Оплата праці залежить від обраної спеціалізації, навичок та обсягу роботи. Не варто розраховувати, що в інтернеті гроші дають просто так – тут також треба працювати.

Comments   

загрузка...