Четвер, Сер 6, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Упаковка Bag in Box, її використання та переваги

Середа, 1 липня 2020 року

Для упаковування різних харчових продуктів сьогодні широко використовується надійна упаковка Bag in Box (BIB). Вона представляє собою картонну коробку, всередині якої знаходиться щільний пакет. Останній захищає продукт, що знаходиться всередині від вологи, пилу і бруду, а також від сторонніх запахів. Коробка ж зберігає цілісність пакета під час транспортування, виступаючи додатковим захистом і для продукту. На виробництві Bag in Box та інших видів упаковки спеціалізується АТ "Технологія" — її продукцією користуються громадяни понад 60 країн світу.

Bag in Box для молока

Про переваги упаковки BIB

Така упаковка ідеально підходить для зберігання напоїв — соків, вин, навіть горілки та іншого міцного спиртного. Для цієї мети використовуються спеціальні пакети з пластмасовими кранами. Кран дозволяє зручно розливати напій, що знаходиться всередині пакета в іншу тару. Також він перешкоджає проникненню повітря всередину пакета, завдяки чому напій довгий час залишається свіжим, зберігає свій смак і аромат. Коробки з пакетами і кранами можна побачити в магазинах, де продають вина та інший алкоголь на розлив.

Bag in Box

Ще одна перевага упаковки BIB — це її надійність. Продукт всередині неї захищений і пакетом, і стінками картонного ящика. Навіть якщо пошкодити ящик, пакет всередині буде залишатися цілим. Тому продукція в такій упаковці добре переносить транспортування на далекі відстані і тривале зберігання на складах або на полицях магазину.

Картонні ящики можуть бути носіями реклами. На них можна друкувати чорно-білі або кольорові зображення й написи. За допомогою цього можна виділити продукцію компанії і зробити її привабливою для покупців.

Така упаковка підлягає утилізації, що важливо для багатьох компаній, які працюють в сфері харчової промисловості. Якщо правильно організувати утилізацію, то не буде необхідності відправляти використані коробки з пакетами на звалища.

Bag in Box для соку

Види упаковки BIB

Існують різні види упаковки BIB, кожен з яких підходить для певної продукції. Так, у продажу можна знайти упаковку для спиртного, кисломолочної продукції, сипких продуктів, різноманітних соусів, масел тощо. Завдяки своїй універсальності така упаковка дуже популярна серед виробників харчової продукції.

Існує навіть спеціальна антисептична упаковка BIB, яка розроблена для розфасовування тих продуктів, які потрібно особливо ретельно берегти від бактерій.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...