Четвер, Сер 6, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вибираємо якісний літній одяг для новонародженого

Неділя, 5 липня 2020 року

Майбутнім батькам ще до появи малюка на світ варто подбати про покупку якісного одягу для новонароджених. Якщо ваша дитина має народитися влітку, то прочитайте цю статтю — в ній ви знайдете прості і слушні поради про те, як вибирати хороші літні речі для немовляти.

 літній одяг для новонародженого

Базовий комплект речей

В комплекті речей, який ви підготуєте до моменту виписки молодої мами з малюком із пологового будинку, обов'язково повинні бути пелюшки. В ідеалі потрібно купити як мінімум п'ять, при цьому різної товщини — від теплих і щільних до більш легких. Пелюшки в будь-якому випадку вам знадобляться.

 літній одяг для новонародженого

Також придбайте для новонародженого пару-трійку легких шапочок, кілька боді з рукавичками і без, спіпів легких і пару теплих, або замість теплих сліпів пару кофтинок, можна сорочечку і повзунки. На випадок прохолодної погоди підготуйте теплу, м'яку ковдру. Вибирайте ту, яка не колеться і від якої на одязі не залишаються волокна. Обов'язково потрібно купити і конверт на виписку, а також не забудьте декілька пар шкарпеток.

 одяг для новонародженого

Де можна купити якісні дитячі речі

Найзручніше купувати їх за допомогою інтернету, адже в такому випадку ви заощадите багато часу. Буде дуже добре, якщо ви знайдете той інтернет-магазин, в якому зможете купити всі речі для немовляти. Відмінним вибором стане відвідування інтернет-магазину «Речі для малечі» https://www.rechi-dlya-malechi.com.ua/. У ньому ви зможете замовити високоякісний одяг найвідоміших світових брендів, таких як: Carter’s, George, F&F, Tu, Matalan, M&S, Mothercare, H&M, LUPILU та інші. Вас точно здивують низькі ціни і він надовго залишиться вашим помічником у купівлі якісного і модного дитячого одягу.

боди

Порада: як одягати дитину в літні дні

Якщо ви відправляєтеся на прогулянку з малюком у спекотний літній день, то обов'язково беріть із собою запасний комплект одягу. Він стане в нагоді вам у тому випадку, якщо дитина сильно спітніє або... При такій події одяг потрібно змінити на сухий і чистий, щоб не допустити переохолодження.

немовля

При температурі вищій ніж 25 градусів одягніть дитині легку шапочку (вона захистить її голову від сонячних променів), боді з коротким рукавом, шкарпетки і підгузок. Не забудьте прихопити і ковдру, яка стане в нагоді вам в тому випадку, якщо через зміну погоди дитина почне мерзнути.

Вибирайте ті речі, які можна легко зняти і так само легко надягати на малюка. Не потрібно купувати сорочки з довгими зав'язками, футболки з безліччю кнопок тощо. У дитини до року має бути простий і практичний, а головне — зручний для немовляти одяг, виготовлений із безпечних для здоров'я матеріалів.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...