Вівторок, Сер 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про що варто знати власнику Apple при ремонті

Четвер, 9 липня 2020 року

Якісний ремонт iPhone та іншої дорогої техніки марки Apple − це складна робота, що вимагає неабияких знань і умінь. Тому власникам девайсів слід звертатися за послугами ремонту тільки до авторизованого сервісного центру. Так, харків’яни та його гості можуть для цього звернутися до сервісного центру "SERVICE-88" зателефонувавши або залишивши заявку на сайті https://service88.com.ua/services/repair-iphone/. Фахівці центу допоможуть при будь-якій несправності. Кожному власнику техніки зі знаменитою "яблучною" емблемою слід знати і деякі цікаві нюанси її ремонту.

 iPhone

Цікаві факти про ремонт техніки Apple

Не всі знають, але у випадку поломки фронтальної камери iPhone вам можуть видати новий смартфон. Робиться це в рамках гарантійного ремонту. Справа в тому, що модуль фронтальної камери замінити окремо не можна. Старий телефон зі зламаною камерою у вас заберуть, натомість видадуть новий, тільки без коробки й аксесуарів. При діючій гарантії така заміна буде безкоштовною.

ремонт сматрфона

Новий апарат ви отримаєте і в тому випадку, якщо випадково розіб'єте задню кришку скляного девайса. За таку заміну вам доведеться заплатити суму, рівну приблизно 60% вартості нового смартфона (мається на увазі роздрібна вартість). А ось якщо розбити екран, то заміні буде підлягати тільки передня панель.

ремонт смартфона

Є цікаві нюанси і ремонту ноутбуків MacBook Pro. Так, якщо буде пошкоджена клавіатура на такому ноутбуці, то разом з нею вам у сервісному центрі замінять і батарею. При цьому новий акумулятор ви отримаєте безкоштовно у якості подарунка, якщо ремонт буде проведено з 4-х річною програмою обслуговування ноутбуків. Власникам же MacBook Air, випущених у 2018 році, не так сильно пощастило. В цих ноутбуках батарея не пов'язана з клавіатурою, і останню вам поміняють без заміни акумулятора.

смартфон

Тим, хто користується навушниками AirPods, варто знати, що у разі втрати одного навушника в сервісному центрі можна буде придбати йому заміну. Тобто не обов'язково купувати нову пару навушників. Завдяки цьому клієнт може добре зекономити. Також він отримає збережену гарантію на комплект до закінчення її строку.

Ремонт "яблучної" техніки часто буває дорогим. Тому кожному власникові смартфона або ноутбука варто постійно стежити за акціями, які час від часу проводять авторизовані сервісні центри, що займаються ремонтом девайсів Apple. Акції можуть стосуватися однієї або декількох моделей, а в їх рамках клієнтам пропонуються значні знижки на ремонт та обслуговування.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...