Вівторок, Сер 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як вибрати професійний фен для роботи чи побуту

Середа, 22 липня 2020 року

Рідко знайдеш дівчину, не люблячу ходити до перукарні. Адже мало того, що навколо тебе стурбовано чаклують годину-дві, так потім ще й виходиш оновленою та красивою. Більшість з нас вибирають перукарню через професійні руки, це вірно, але ще й через те, що купити професійний фен для волосся звичайній людині накладно.

fen-parlux-alyon-moser.jpg

Ціни фенів для волосся завжди різні. Тому коли приходить час купувати фен, ми, зазвичай, шукаємо варіант подешевше, але частіше дешевше і вигідніше купити професійний фен, ніж для побутових потреб. Як мінімум термін служби професійного фену (мінімум 3000 годин) більше в 3-4 рази ніж побутового.

Дуже важливо, щоб фен мав кілька швидкостей. Професійний фен для волосся вибирають ті, хто береже кожну хвилину свого часу. Або ті, чиє волосся дійсно цього потребує. Деякі люди приходять до рішення купити професійний фен після не дуже радісного досвіду зі звичайними фенами.

Дуже часто працівники перукарень дають поради: коли будете сушити волосся, тримайте фен так і так. Але потім ви пробуєте зробити це вдома, і нічого не виходить. Можливо, що в такому випадку виною тому як раз фен.

Варто подумати про покупку професійного фена ще й через те, що ті фени, що продаються на звичайних ринках, часто ламаються занадто швидко. Чи не в кожного вистачить грошей регулярно витрачатися на одноразові фени.

Yes

Визначаємося з типом

Для початку необхідно розібратися з тим, які існують пристрої. В основному виділяють наступні види фенів:

1. Стандартний. Звичайнісінька модель, придатна для домашнього або професійного використання. Розміри таких фенів чималі, проте це дозволяє похвалитися високою потужністю. До того ж, з такими моделями виробники надають додаткові насадки.

2. Компактний. Найчастіше такі пристрої купуються для використання в дорозі. Розміри компактних фенів маленькі, тому їх зручно перевозити. Мінус полягає в невисокій потужності і швидкому перегріві, через що постійно доводиться вимикати пристрій, щоб дати йому відпочити.

3. Фен-щітка. Незвичайна модель фена, зовні відрізняється від представлених вище видів. Перевагою такого пристрою є велика кількість насадок, а також можливість зробити укладку без використання гребінця.

Після визначення відповідного виду фена, можна приступати до вибору пристрою по його параметрам.

На які параметри варто звернути особливу увагу?

Нижче перерахован перелік основних параметрів, які варто врахувати при здійсненні вибору моделі фену:

• Потужність. Мабуть, найголовніша характеристика фена. З її допомогою можна отримати інформацію про максимальну швидкість потоку повітря. Чим вище потужність, тим більшу швидкість може видавати пристрій. Однак варто враховувати, щоб потужність не була занадто великою, інакше це може нашкодити волоссю.
- до 1200 Вт. - Дорожній варіант фена,
- від 1200 до 1600 Вт. - Стандартний домашній фен для сушіння і укладання волосся,
- від 1600 до 2300 Вт. - Прилад відноситься до професійних фенів;

Yes

• Режими роботи. Ще один параметр, що дозволяє сушити волосся в різних режимах, що часом буває просто необхідно. Якщо є можливість вибрати пристрій з декількома режимами, то перевагу варто віддавати саме цієї моделі. Режими, в свою чергу, можуть ділитися на кількість швидкостей і регулювання температури.
У приладах для домашнього використання, найчастіше 3 режими, в професійних - 6. Відмінною рисою професійного фену- наявність кнопки подачі холодного повітря, для закріплення укладання;

Функція іонізації. Якщо у моделі є така функція, то після сушіння волосся буде м'яким, блискучим і слухняним. Тому можна сказати, що її наявність зайвим не буде;

• Насадки. Найпоширенішими насадками, які можуть входити в комплект пристрою, є дифузор, концентратор і активний дифузор. У цьому випадку найкращими є фени-щітки.
Дифузором може комплектуватися фени для домашьонго використання, професійні моделі, за звичай комплектуються 2-мя насадками - концентраторами, різної ширини;

Yes

• Фільтр фена. В процесі експлуатації, всередині фену накопичується пил, волосся та інші частинки, всмоктується повітрям. Тому рекомендується брати модель, у якій є вбудований фільтр, за допомогою якого можна буде без проблем почистити пристрій. Замість фільтра можуть бути інші пристосування, що затримують волосся. Наприклад у професійних фенів Parlux Alyon є технологія захисту мотора (двигуна) від попадання волосся - HFS (Hair Free System). Система в першу чергу створена для запобігання попадання волосся домотору, але і дозволяє з легкістю їх видалити. Дане нововведення економить багато часу і сил на чистку фена.

Таким чином, на основі цих параметрів вибирається підходяща модель фена.

Додаткові поради:

Під час покупки варто звернути увагу на кілька додаткових деталей:

  1. Краще, якщо довжина шнура буде достатньою, щоб безпроблемно користуватися пристроєм (в середньому це 3 метрів).
  2. Фен повинен бути легким (наприклад фени Parlux 410-450 грам, Moser 510- 570 грам, Coifin 530-550 грам).
  3. Рекомендується вибирати пристрої зі зручною ручкою, щоб не виникало проблем під час сушіння.
  4. Також варто подумати над майбутнім місцем для зберігання фена, щоб термін його експлуатації не зменшився.

Підбиваючи підсумки

Таким чином, при виборі хорошого фена необхідно дивитися на його основні характеристики і визначатися з тим, який саме вид пристрою необхідний. Вже після цього можна звернути увагу на ціну і виробника, так як часом дані фактори теж відіграють особливу роль.

Ми завжди РАДІ проконсультувати Вас і допомогти з вибором, у нас ВЕЛИЧЕЗНИЙ вибір професійних фенів Deksim Ua.

Comments   

загрузка...