Вівторок, Сер 4, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Переваги використання маніпулятора і його оренда

П'ятниця, 10 липня 2020 року

Маніпулятором називається спеціальний механізм зі стрілою, який встановлюється на різну техніку та призначений для навантаження і розвантаження важких предметів. Він часто буває незамінним на будівельних майданчиках, при переїзді (наприклад, з його допомогою можна опустити на транспорт невелику побутівку, не розбираючи її), на підприємствах, які спеціалізуються на доставці вантажів.

У багатьох випадках використання маніпулятора є дуже вигідним, адже він може замінити собою іншу техніку і вантажників. Керує маніпулятором всього один оператор, який знаходиться в кабіні транспортного засобу.

різновили маніпуляторів

Оренда або покупка?

Маніпулятори купують ті компанії, яким така техніка потрібна для щоденної роботи. Приватним особам та підприємствам, яким вона потрібна лише зрідка, доцільніше орендувати її, ніж купувати. У тому випадку, якщо вам знадобилося орендувати маніпулятор, то за цією послугою вам варто звернутися на сайт https://manipulyator.com.ua компанії КРАН МАНІПУЛЯТОР. Вона спеціалізується на наданні в оренду не тільки маніпуляторів, але й побутівки для будівельників, контейнерів.

маніпулятор

У чому переваги маніпуляторів?

Використовувати вантажні автомобілі, обладнані маніпуляторами, дуже вигідно. Адже це техніка "два в одному", що поєднує в собі навантажувач і вантажівку для транспортування. Орендувавши маніпулятор, ви позбудетеся необхідності наймати дві окремі одиниці техніки для навантаження або розвантаження вантажів. Крім того, водій вантажівки є одночасно і оператором маніпулятора, що також знижує витрати (платити треба одному фахівцю, а не двом).

перевага маніпуляторів

Ще одна важлива перевага вантажівки з маніпулятором полягає в його маневреності та швидкості. Він без турбот доїде до місця призначення по звичайній асфальтовій дорозі. Якщо ж замовляти гусеничний кран, то доставляти його до місця робіт доведеться на платформі, за яку потрібно додатково платити.

Маніпулятори можна встановлювати на автомобілі з різною вантажопідйомністю. Наприклад, якщо вам потрібно перевезти на нове місце невелику мобільну лазню або крихітний гараж, то вам цілком вистачить вантажівки вантажопідйомністю близько 5 тонн. Якщо ж мова йде про транспортування великих бетонних перекриттів або інших важких предметів, то ви можете орендувати більш значну техніку, здатну перевозити десятки тонн вантажу.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...