П'ятниця, Вер 18, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про розвиток алкогольної залежності і допомогу алкоголіку

Понеділок, 27 липня 2020 року

Пристрасть до спиртних напоїв може зруйнувати людське життя, стати причиною серйозних захворювань, деякі з яких є смертельними. Тому лікування алкоголізму (Львів) — це дуже важливе завдання для наркологів, які таким чином можуть врятувати життя своїх пацієнтів і дати їм можливість змінитися на краще.

лікування алкоголізму

Про розвиток залежності

Залежність від алкоголю може розвиватися у людини зовсім непомітно для неї самої. Як правило, все починається зі звичайних вечірок із друзями або колегами, на яких розпивають алкоголь. Якщо такі пиятики трапляються хоча б раз на тиждень, то це вже сигнал про те, що у людини розвивається залежність від спиртного.

Про те, що алкоголізм вже має місце, можуть свідчити наступні симптоми:

  • людина не уявляє собі якесь свято або зустріч із друзями без розпивання спиртного;
  • у неї підвищується толерантність до алкоголю, тобто збільшується доза, яку вона може прийняти;
  • систематичні пиятики стають для людини нормою;
  • відсутній блювотний рефлекс після вживання великої кількості спиртного.

Також спостерігаються зміни в поведінці людини. Принагідно вона ніколи не відмовляється випити, алкоголь стає для неї безсумнівним благом, одним із основних пріоритетів. При відсутності грошей на покупку спиртного вона може почати красти, здавати в ломбард цінні речі, брати кредити. Така ситуація вимагає негайного втручання з боку рідних і друзів алкоголіка.

алкоголізм

Що можуть зробити рідні?

Для початку їм варто поговорити з алкоголіком і пояснити йому, до яких плачевних наслідків може призвести хвороблива пристрасть до спиртного. В ідеалі людина повинна сама захотіти позбутися залежності. Для ефективного лікування варто подбати про пошук хорошого наркологічного центру, в якому хворому могли б надати реальну допомогу.

Тим, хто живе у Львові, можна порекомендувати звернутися до реабілітаційного центру "Нове життя", який заснований з метою надання професійної допомоги людям, які страждають від залежностей — наркоманам, алкоголікам тощо. У центрі працюють висококваліфіковані, досвідчені фахівці, які вже встигли попрацювати з безліччю пацієнтів і подарувати їм шанс на нове життя. Якщо ви зіткнулися з проблемою алкоголізму в сім'ї, то звернення саме в цей реабілітаційний центр буде однозначно вірним рішенням.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...