Понеділок, Лис 23, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як без турбот вибрати взуття для дитини

Неділя, 26 липня 2020 року

Необхідність купувати дитяче взуття у батьків виникає часто, адже діти ростуть дуже швидко, і то взуття, яка сьогодні ідеально підходило малюкові, через кілька місяців або навіть тижнів стає занадто тісним. Більшість же дітей дуже не люблять примірки, тому для полегшення регулярних покупок батькам потрібно знати про принципи легкого підбору розмірів.

детяча стопа

Поради по примірці

Довжина стопи дитини вимірюється так само, як і довжина стопи дорослого. Для цього потрібно поставити ногу малюка на аркуш паперу і обвести олівцем її контури. Після чого потрібно виміряти відстань від кінчика великого пальця до кінчика п'яти — це і буде довжина стопи. Щоб визначити, який розмір взуття потрібен малюкові, слід зіставити отриману цифру з таблицею розмірів (знайти її в інтернеті простіше простого).

взуття для дітей

Інтенсивність росту ноги дитини змінюється в залежності від віку. Довжину стопи малюка віком до 3 років потрібно регулярно переміряти кожен місяць. Потім ріст дещо сповільнюється, і проводити виміри дітям від 3 до 7 років потрібно кожні 3-5 місяців, а школярам ще рідше.

Оскільки купувати нове взуття своїм діткам батьки змушені кілька разів на рік, то багато хто намагається заощадити на цьому, організовуючи спільні покупки з іншими батьками і замовляючи оптові партії. Тим, кого цікавить дитяче і доросле взуття оптом, можна порекомендувати відвідати інтернет-магазин VIOLETA WONEX https://violeta-wonex.com/. У ньому можна придбати якісне взуття за найдешевшою ціною в Україні. Консультанти компанії допоможуть вирішити будь-які питання, що виникнуть або можуть виникнути при купівлі.

примерка обуви

Як полегшити примірку?

Ви можете не брати свою дитину в магазин на примірку взуття, якщо скористаєтеся маленькими хитрощами:

  • обмалюйте на картоні контури босої дитячої стопи і виріжте примірювальну устілку. Її ви зможете брати з собою в магазин взуття, щоб швидше вибирати речі для покупки. Не забувайте лише про регулярність повторних замірів;
  • замість устілки можна використовувати звичайну паличку, довжина якої повинна збігатися з довжиною стопи малюка. Однак в цьому випадку можуть виникнути проблеми з визначенням ширини взуття;
  • намалюйте на папері або роздрукуйте таблицю розмірів для взуття від найбільш популярних виробників. Це допоможе вам уникнути плутанини при виборі і заощадити багато часу.

дитяче взуття

Завжди стежте за своїм малюком — якщо ви помічаєте, що він важко взуває улюблені туфлі, то це вірна ознака того, що потрібно терміново купувати нові.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...