Вівторок, Січ 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому потрібно навчати дитину змалку англійської?

Неділя, 26 липня 2020 року

Знання англійської мови може стати в нагоді будь-якій людині незалежно від її віку та роду занять. Почати вивчення мови краще ще в дитинстві. Існує теорія, яка говорить, що діти у віці до 5-6 років особливо легко навчаються іноземним мовам, і навчання при цьому відбувається несвідомо для малюка. Англійська мова для дітей — це тема, яка хвилює багатьох батьків, тому спробуємо краще розібратися в питанні раннього навчання.

англійська з дитинства

Особливості навчання дитини мови в ранньому віці

Прихильники раннього навчання стверджують, що малюки навчаються і англійській, і рідній мові несвідомо, просто повторюючи почуті слова і фрази, поступово розвиваючи свій словниковий запас. Для дитини не має значення, слова якою мовою вимовляти, водночас навчання проходить природно, без заучування правил граматики тощо. Крім того, маленькі діти не сильно бояться помилятися при вимові, чого не скажеш про дітей доросліших і дорослих людей. Тому навчання і засвоєння нової мови відбувається швидше і легше, оскільки малюка не обмежує страх зробити помилку.

школа англійської

Звичайно, навчання буде більш швидким і результативним, якщо з дитиною буде працювати досвідчений педагог. Знайти такого фахівця батьки можуть в одному з мовних центрів мережі “Англійська Хелен Дорон”, що знаходяться в 29 містах України. Записати на заняття можна дітей у віці від 3 місяців до 19 років. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина з пелюшок почала вивчати іноземну мову, то англійська мова від Хелен Дорон допоможе в цьому.

Чому корисно вчити англійську з дитинства

Дитина, яка добре знає англійську, матиме безсумнівні переваги перед однолітками, які не володіють цією мовою. По-перше, їй буде легше засвоювати шкільну програму. По-друге, це розширить її кругозір, адже вона зможе читати літературу або дивитися документальні фільми з англомовним озвученням. І по-третє — знання мови напевно стане в нагоді їй у майбутньому при пошуку роботи (зокрема і в іншій країні), під час подорожей за кордон.

английский язык

Зайнятися раннім навчанням дитини англійської обов'язково варто тим батькам, які збираються емігрувати в іншу країну, значна частина населення якої говорить цією мовою. У будь-якому випадку користь раннього навчання очевидна. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була всебічно розвиненою, то починайте займатися з нею якомога раніше — в майбутньому вона зможе успішно використовувати отримані знання в житті.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...