Неділя, Тра 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Сонячні електростанції — вигода і незалежність

Неділя, 26 липня 2020 року

Установка на будинку сонячної електростанції — це відмінний спосіб здобути незалежність від централізованого електропостачання та щодня використовувати дуже дешеву або взагалі безкоштовну електрику. Власник такої станції в Україні може ще й заробити, продаючи надлишки електроенергії державі в рамках "зеленого тарифу". Тому сонячні електростанції для будинку можна розглядати як дуже вдалу інвестицію. Всі витрачені на покупку і установку устаткування кошти з часом окупляться.

сонячна електростанція

солнечна батарея

Куди звернутися за послугою установки сонячної електростанції?

Одна за таких компанія Зелена Система (GREEN SYSTEM) займається встановленням таких систем з 2012 року, а в 2019 році вже стала лідером з проектування та встановлення сонячних електростанцій. Фахівці компанії GREEN SYSTEM підберуть і розрахують найкраще рішення саме для вас. Запропонувати вам можуть не тільки рішення джерелом яких є сонячна енергія, а й вітер, вода, повітря. Про всі послуги можна дізнатися на сайті компанії greensystem.com.ua. GREEN SYSTEM співпрацює з ведучими постачальниками обладнання, тому клієнти компанії отримають найкраще співвідношення ціни і якості.

Тут же можна замовити розробку її проекту і установку. Фахівці працюють з проектами різної складності, на обладнання і роботу надається гарантія. На сайті можна подивитися приклади вже реалізованих проектів у різних населених пунктах України.

солнечная электростанция

солнечные батареи

Конструкція сонячної станції

Головним її елементом є сонячні батареї, які встановлюються або на даху будівлі, або ж на металевому каркасі на землі. Вони перетворюють сонячну енергію в електрику. Акумулятор служить для накопичення заряду. Також будуть потрібні контролер і перетворювач. Останній необхідний для того, щоб перетворювати напругу 12 або 24 В, які видає батарея, в необхідну для роботи побутових приладів напругу 220 В.

установка солнечных батарей

Деякі умільці споруджують невеликі станції самостійно, купуючи лише комплектуючі. Наприклад, можна купити невелику батарею з акумулятором, встановити її на дачній ділянці і з'єднати. Така найпростіша сонячна електростанція буде давати електрику, якої цілком вистачить для зарядки смартфона або для лампочки в альтанці.

Нюанси використання

При установці на ділянці потужної сонячної електростанції не обов'язково відмовлятися від централізованого енергопостачання. Його можна використовувати як резервне в тому випадку, якщо кілька днів буде похмуро, і станція просто не зможе виробити достатньо електрики для потреб господарства. Також потрібно пам'ятати, що пізньої осені та взимку світловий день дуже короткий, що також впливає на обсяги електроенергії, що виробляється.

Якщо у власника станції є надлишки електроенергії, то він може за дуже вигідною ціною продавати їх державі, підключивши "зелений тариф". Саме з метою заробітку багато і замовляють установку сонячних електростанцій, адже вони є джерелом стабільного пасивного доходу.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...