П'ятниця, Жов 30, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Український дизайнер створила унікальні м'які капсули для офісів. ФОТОрепортаж

Субота, 17 жовтня 2020 року

Дизайнер Катерина Соколова створила офісні меблі, які допоможуть знайти усамітнення та сховатися від шуму, який заважає зосередитися на роботі. Проект став результатом співпраці дизайнера з європейською фірмою Casala.

Компанію Casala було засновано в Німеччині, а нині вона має представництва у Нідерландах і деяких інших європейських країнах. Фірма займається виготовленням елегантних стильних меблів, і одним із її останніх проектів стала колекція Capsule.

Розробкою колекції займалася промисловий дизайнер з України, засновниця студії SOKOLOVA Катерина Соколова. Вона прагнула створити робоче місце, яке захистило б працівників у офісах від стороннього шуму, а також допомогло б їм сконцентруватися на роботі та відчути безпеку і комфорт.

Фото: casala.com

Меблі являють собою стілець зі спинкою у формі кокону. Однією з переваг м’яких капсул є їхня здатність поглинати шум, що дає можливість читати або робити телефонні дзвінки, не відволікаючись та не заважаючи іншим.

У колекції є два варіанти сидінь — одномісне та двомісне. Сидіння, спинка і кокон оббиті міцною та приємною на дотик тканиною. Можливі різні варіації поєднання кольорів.

На створення дизайну незвичайних меблів Катерина Соколову надихнуло розуміння важливості ефективної роботи в офісі.

«Я інтроверт. Працюю в просторому і галасливому офісі, який ми ділимо з кількома іншими дизайнерськими студіями. Іноді важко зосередитись на певному робочому питанні через різні сторонні звуки та діяльність колег», — ділиться дизайнер. І додає:

«Коли розпочався карантин, я почала працювати дистанційно. За перший місяць роботи на дому моя ефективність знизилася на 50%. Там занадто розслаблена атмосфера, важко зібратися і просто почати щось робити. Ситуація, що склалася, підштовхує нас до пошуку загальних рішень зі збереження соціального дистанціювання».

Капсульні крісла можуть не лише зробити офіс чи кабінет більш затишним, але й допомогти вжити методів збереження особистого простору під час карантину.

Меблі Capsule вже було встановлено у Гаазькому конференц-центрі (The Hague Conference Centre).

Читайте далі:

Дизайнер створив настінне сидіння з листа поліпропілену — Flair

Нові осередки-хаби підвищують продуктивність праці у офісі

Дизайнер з Італії створює незвичайні меблі з переробленого картону

Comments   

загрузка...