ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Плюси та мінуси житла в новобудовах: як не помилитися?

Велика Епоха
Рівер Сіті
Рівер Сіті

Популярність об’єктів первинного ринку стрімко зростає. Українці втомилися від тривіальних «хрущовок», які потребують ремонту та не відрізняються продуманим плануванням. Сучасний покупець орієнтований на максимальну зручність, що мотивує забудовників до пошуку найбільш ефективних рішень. Наприклад, житловий комплекс "Рівер Сіті" у Житомирі, що будується на узбережжі річки Тетерів, має багато об’єктивних переваг. Це й вдале розташування в екологічно чистому районі, і використання інноваційних технологій зведення будинків, і розвинена власна інфраструктура.

Прискіпливий покупець нерідко задає питання: а як же недоліки? Звичайно ж, деякі труднощі існують. Але для забудовників вони відіграють роль викликів, подолати які – справа честі та високого професіоналізму.

Переваги: сучасні технології та грамотне планування

Житлові комплекси, які виростають сьогодні майже у всіх населених пунктах України, будуються з використанням сучасних технологій. В більшості з них виконуються роботи з утеплення та гідроізоляції, які знижують вартість експлуатації. Забудовники використовують інноваційні матеріали, завдяки яким забезпечується надійність споруд та їх довговічність.

Серед основних переваг житла первинного ринку:

  • Сучасне планування, а також можливість купити «пусті» квадратні метри та розпланувати їх у відповідності до своїх потреб.
  • Можливість оснащення квартир автономними системами опалення, що допомагає економити кошти на обігрів приміщень.
  • Безпека використання ліфтів, які виготовляють з урахуванням сучасних технологічних рішень.
  • Наявність власної інфраструктури. Наприклад, ЖК "River City" має свій пляж, магазини, відділення банків та інші об’єкти, які роблять життя максимально комфортним.

Недоліки придбання квартири в новобудові

У свідомості багатьох українців «слабкою стороною» новобудов є високі ризики. Недобросовісні забудовники можуть так і не звести об’єкт, що приведе до серйозних фінансових втрат. Чи є це серйозною загрозою при співпраці з надійною компанією, в портфоліо якої – численні зведені об’єкти? Звичайно ж, ні!

Також до списку потенційних недоліків входять:

  • Шум та пил протягом перших місяців, пов’язані з ремонтами. Їх робить і сам покупець, і щасливі володарі сусідніх квартир.
  • Віддаленість від центру міста. Більшість новобудов зводяться на вільних земельних ділянках, які знаходяться на околицях населених пунктів, але це – не про Рівер Сіті. Автомобільна подорож від нього до центру міста займе не більше 20 хвилин. Суттєвий бонус – бездоганна екологія.
  • Проблеми з інженерними комунікаціями. В деяких новобудовах системи водопостачання, газопостачання, каналізації можуть в перші місяці працювати некоректно та створювати проблеми. Обирайте ЖК, в якому подібних форс-мажорів не існує!

Як правило, більшість «недоліків» новобудов характерні для об’єктів, зведених непрофесіоналами. Досвідчені компанії передбачають можливі труднощі ще на стадії планування та розробляють стратегію щодо їх усунення. Саме тому не слід миритися з потенційними незручностями – слід шукати грамотного забудовника!