Неділя, Бер 7, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

КНР просить ВООЗ прискорити видачу дозволу на застосування вакцини від COVID-19

П'ятниця, 9 жовтня 2020 року

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус проводить пресконференцію по ситуації з COVID-19 у штаб-квартирі ВООЗ, Женева, 24 лютого 2020 року. FABRICE COFFRINI/AFP via Getty Images

Китай веде переговори з ВООЗ по оцінці місцевих вакцин проти COVID-19 (вірусу КПК*), щоб зробити їх доступними для використання на міжнародному рівні, повідомляє Reuters.

На пресконференції координатор ВООЗ по західній частині Тихоокеанського регіону Сокорро Ескалате заявила, що Китай провів попередні обговорення з ВООЗ про включення китайських вакцин до списку препаратів для застосування в надзвичайних ситуаціях.

Ця процедура дозволяє оцінити неліцензовані вакцини і засоби лікування, щоб прискорити видачу дозволу на їх використання під час надзвичайних ситуацій у сфері суспільної охорони здоров'я.

Процедура допомагає державам-членам ВООЗ і закупівельним установам ООН визначити прийнятність вакцини.

Дослідник працює над вакциною проти нового коронавірусу COVID-19 в дослідницькій лабораторії Копенгагенського університету, Копенгаген, Данія, 23 березня 2020 року. THIBAULT SAVARY/AFP via Getty Images

«Теоретично за допомогою списку для надзвичайних ситуацій можна оцінити якість і безпеку цих вакцин, а також їх ефективність... а потім вони зможуть отримати наші ліцензії», - сказала Ескаланте.

За даними, 10 фармацевтичних компаній в Китаї беруть участь в розробці вакцини, і чотири вакцини вже вступили в третю фазу клінічних випробувань, пише VOAChinese.

Державна компанія China National Biotec Group (CNBG) відібрала понад 40 тис. добровольців з 10 країн Азії, Південної Америки та Близького Сходу для участі у випробуваннях.

Хоча випробування ще не завершилися, близько 350 тис. осіб в Китаї отримали вакцину, розроблену CNBG, що викликало широке занепокоєння серед експертів з приводу безпеки подібних дій.

Пандемія коронавірусу викликала серйозну напруженість між китайським режимом і рештою світу. Країни зажадали, щоб ВООЗ розслідувала походження вірусу. Але коли в липні два експерти ВООЗ приїхали в Китай, їм дозволили працювати тільки в Пекіні, і у них не було можливості поїхати в Ухань.

 *Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Сотням тисяч китайців зробили щеплення неперевіреною вакциною проти COVID-19

Чому маски та миття рук не захистять від нової мутації коронавірусу

Головні причини успіху Тайваню в боротьбі з COVID-19 (ВІДЕО)

Після COVID-19 відчувається постійна втома, — показує дослідження

Один із симптомів коронавірусу — «Туман в голові»

Comments   

загрузка...