Вівторок, Вер 29, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

З’ясуємо, як вибрати якісний цукор та сіль

П'ятниця, 11 вересня 2020 року

Сіль та цукор – основні компоненти для приготування страв як у закладах громадського харчування, так і вдома. Без продуктів харчування не може обійтися жодна українська родина та жоден ресторанний бізнес. Чудо-Нива пропонує якісні харчові продукти оптом та в роздріб, у тому числі й сіль, цукор оптом. У компанії є продукція як власного фасування, так і від інших виробників.

Компанія має власні склади-магазини, а також постачає продукти харчування в межах України. Тож якщо Ви є власником закладу громадського харчування, мережі магазинів чи супермаркетів, або просто хочете закупити якісні продукти для своєї родини – звертайтеся у Чудо-Ниву. Тут Вам запропонують лише найякісніші продукти харчування, в тому числі олію, борошно, крупи та інші бакалійні товари.

Як вибрати цукор та сіль?

Спершу з’ясуємо, як вибрати якісний цукор та сіль, та яке фасування є найзручнішим з точки зору зберігання, транспортування та споживання.

Цукор

На території України сьогодні працює 33 цукрових заводи, які забезпечують українців цим солодким продуктом харчування. Цукор – один з основних компонентів для приготування десертів, випічки, варення, джемів та інших страв. Його закуповують оптом та в роздріб як домогосподарства, так і пекарні, їдальні, кафе, ресторани та інші заклади громадського харчування.

Як обрати якісний цукор? Уважно подивіться на його структуру. Він має бути блискучим та розсипчастим, не повинен збиватися у грудки. Його кристалики повинні бути однакового розміру. В упаковці не повинно бути сторонніх домішок, а запах продукту повинен бути нейтральним, ні в якому разі не затхлим. Тож якщо ви бачите продукт однорідної структури, розміру та форми, без домішок та грудок, без запаху – тоді такий продукт можна купувати. Звичайно, повністю переконатися у відмінній якості цукру можна лише спробувавши його. Якісний продукт швидко розчиняється у воді та залишає воду прозорою. Зберігати такий продукт краще за температури не вище +25 градусів, у сухому місці.

Саме якісний цукор і пропонує компанія Чудо-Нива. В асортименті компанії є цукор на вагу, а також розфасований – по 900 г, 1 кг, 5 кг, 10 кг. Ви можете обрати один з варіантів – купівлю цукру оптом або в роздріб. Склад-магазини компанії розташовані у м. Рівне, м. Луцьк та м. Новоград-Волинський. Можна замовити продукти з доставкою по Україні.

Сіль

Сіль – ще один важливий компонент більшості страв. Саме тому цей продукт користується великим попитом у магазинах. Виробники пропонують йодовану та кам’яну сіль. У чому різниця між ними? Йодована сіль містить йодні добавки, корисні для організму людини. Йод – один з мікроелементів, нестача якого може призвести до порушення метаболізму. Йод необхідний для створення гормонів щитоподібної залози, яка, в свою чергу, відповідає за метаболізм у організмі людини. Тому йодована сіль користується великим попитом серед сучасних споживачів.

Як обрати сіль? Принцип той самий, що й при виборі цукру оптом чи в роздріб. Сіль не повинна мати стороннього запаху, не має бути збитою в грудки. Вона повинна мати однорідний колір та структуру, бути розсипчастою.

Ви можете купити сіль оптом та в роздріб відмінної якості у компанії Чудо-Нива. Для цього достатньо зв’язатися з менеджерами компанії та замовити доставку продуктів, або ж забрати товар самостійно зі склад-магазину. Компанія пропонує вагову сіль в асортименті, а також кам’яну та йодовану сіль розфасовану по 1 кг, 1,5 кг.

Бакалійні товари оптом та в роздріб від Чудо-Ниви

Окрім цукру та солі оптом компанія Чудо-Нива пропонує широкий вибір бакалійних товарів, у тому числі:

  • борошно;
  • олію;
  • крупи в асортименті;
  • макаронні вироби;
  • кондитерські вироби;
  • консерви та ін.

Окрім цього, компанія пропонує комбікорм для птиці та такі промтовари, як банки, мішки, металеві кришки, сірники та туалетний папір. Всі товари – високої якості. Можлива доставка по Україні.

Comments   

загрузка...