Неділя, Лип 3, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Тюремний термін до 15 років за розповсюдження символіки «серп і молот» можуть ввести в Бразилії (ВІДЕО)

Субота, 5 вересня 2020 року

Син президента Бразилії й депутат Національного конгресу Едуарду Болсонару запропонував карати за виробництво, продаж або розповсюдження зображень серпа, молота і п'ятикутної зірки, розглядаючи їх як символи ненависті, пише RT.

Болсонару представив законопроєкт 1 вересня, в день «вторгнення в Польщу нацистів, а потім і комуністів». За словами депутата, закон спрямований «на запобігання геноциду, який є результатом нацизму і комунізму, так само як кримінальний кодекс криміналізує вбивство людини».

Як пропонує Болсонару, покарання має бути у порівнянні з покаранням за тяжкий злочин — від 9 до 15 років в'язниці. Пропозиція Болсонару також включає план перейменування громадських місць або установ, які названі на честь людей, подій або навіть ідей, пов'язаних з комунізмом або нацизмом.

«Важливо пам'ятати про пороки націонал-соціалізму (нацизму) і комунізму. Підводячи підсумок, обидві ідеології можна пояснити в двох словах: страждання і смерть, — пише Болсонару. — Це правда, що нацизм використовує боротьбу рас, а комунізм боротьбу класів, щоб прийти до влади ».

«За скромними підрахунками, в історії зареєстровано не менше 100 млн невинних людей, убитих за фашистського та комуністичного режимів. Навіть сьогодні мільйони людей в різних країнах страждають від жахів соціалізму ».

«Системи, спрямовані на винищення дисидентів, не можна визнати демократичними або здоровими».

Едуарду Болсонару і його батько Жаір Болсонару — відверті антикомуністи. У березні цього року Болсонару-молодший сказав, що глобальний спалах епідемії вірусу КПК (COVID-19) стався з вини уряду Китаю, і звинуватив владу Пекіна в приховуванні епідемії, яке викликало лиха у світі і загибель невинних людей.

*Вірус КПК — коронавірус виник у Китаї через недбале відношення китайської комуністичної партії (КПК) до ситуації. Замовчування призвело до поширення епідемії. КПК, не бажаючи відповідати перед світовою громадськістю за потурання, спробувала перекласти відповідальність на інші країни: США та Італію.

Джерело: The Epoch Times

Читайте далі:

Учені визначили порядок появи симптомів COVID-19

У Великобританії можна не носити на роботі захисні маски від COVID-19