Понеділок, Вер 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Про компанію "ТЕТРА-АГРО" і її продукцію

П'ятниця, 14 серпня 2020 року

лого ТЕТРА-АГРО

Компанія "ТЕТРА-АГРО" добре відома українським фермерам. Вона спеціалізується на виробництві високоефективних добрив для сільськогосподарських культур. Серед найбільш популярної продукції компанії − добриво "Нітроамофоска", що належить до категорії "комплексні мінеральні добрива". Його з успіхом використовують багато українських аграріїв.

комплексні мінеральні добрива

Трохи про історію компанії

"ТЕТРА-АГРО" розпочала свою роботу у вересні 2005 року. За час, який минув з моменту заснування компанії, вона стала провідним підприємством в Україні по виробництву мінеральних добрив. Проектна потужність виробництва "Нітроамофоски" становить 2500 тонн кожний місяць, що є досить значною цифрою. Сучасне обладнання дає змогу виготовляти високоефективні добрива, що дозволяє аграріям збагачувати ґрунт важливими для рослин речовинами і щорічно отримувати відмінні врожаї.

про компанію

Виробничі потужності компанії знаходяться у Червонограді (Львівська область).

Детальніше про "Нітроамофоска-М"

Це найпопулярніше в Україні добриво використовують і в дрібних фермерських господарствах, і у великих аграрних компаніях. Головна його особливість полягає в тому, що воно містить фосфор у трьох формах: розчинний у воді, в мінеральних кислотах і у розчині цитрату амонію. Крім того, в добриві містяться мікроелементи, необхідні для повноцінного росту і розвитку сільськогосподарських рослин.

Випускається "Нітроамофоска-М" у вигляді гранул. Це добриво можна вносити і під час підживлення, і при культивації ґрунту перед висадкою рослин. Можливе внесення гранул в ґрунт і безпосередньо при сівбі різних культур. Завдяки цьому добриву ґрунт збагачується живильними речовинами і стає більш родючим. Правильне використання "Нітроамофоски" дозволяє підвищити врожайність сільськогосподарських культур, а також нормалізувати кислотність ґрунтів, на яких вони ростуть. Якщо дотримуватися норм внесення добрива, то можна підвищити врожайність рослин на 70%.

"Нітроамофоску-М" від компанії "ТЕТРА-АГРО" успішно використовують аграрії з різних областей України. Це підтверджує універсальність цього популярного добрива і його високу ефективність на різних ґрунтах. Перед купівлею і використанням гранул не забудьте прочитати про норми внесення добрива для різних культур − дотримання правил внесення є важливою умовою для отримання щедрого врожаю.

Comments   

загрузка...