Субота, Бер 6, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Приватна сонячна електростанція і деякі нюанси її будівництва

Середа, 16 вересня 2020 року

Приватна електростанція, встановлена ​​на присадибній ділянці, дозволить вам користуватися дешевою електрикою і знайти часткову або навіть повну незалежність від централізованого енергопостачання. Встановити сонячні батареї та інші елементи електростанції варте того, хто хоче постійно економити, адже економія завжди актуальна для сімейного бюджету. Що ж потрібно знати про приватну сонячну електростанцію тому, хто вирішив обзавестися нею?

енергозбереження

Замовлення обладнання та його установки

В Україні сьогодні працює чимало компаній, які спеціалізуються на реалізації обладнання для сонячних електростанцій, його установці й запуску. Одна з них — компанія "Правильне електроживлення", фахівці якої вже реалізували багато проєктів по установці сонячних електростанцій в різних куточках України. На сайті цієї компанії ви зможете не тільки замовити техніку для станції і її установку, але й ознайомитися з прикладами робіт майстрів.

сонячні батареї

Особливості установки електростанції на ділянці

Для установки панелей потрібно вибрати ділянку, яка протягом усього дня добре освітлюється сонцем. В ідеалі це має бути південна сторона. При необхідності можна зрізати дерева, що ростуть навколо обраного майданчика, оскільки тіні на ній в сонячний день бути не повинно.

електростанції на ділянці

Обов'язково виміряйте площу обраної ділянки. Якщо говорити про електростанції потужністю близько 30 кВт, то для установки її панелей знадобиться близько 500 квадратних метрів площі (за умови, що панелі будуть розташовуватися в 3 ряди).

соняна батарея на ділянці

Найкраще замовляти пристрій сонячної електростанції по одному з типових проєктів. Такі проєкти хороші тим, що станції по ним вже будувалися раніше, тому креслення продумані до дрібниць — ризик появи неприємних сюрпризів при використанні якісного типового проєкту буде мінімальним. Але в деяких випадках умови не дозволяють вести будівництво за типовим проєктом, і тоді доводиться розробляти проєкт індивідуальний. Робота над ним може вестися довго, особливо якщо мова йде про будівництво великої й могутньої станції в складних умовах.

Збір же готових елементів на ділянці виконується фахівцями досить швидко. При цьому вартість монтажних робіт становитиме близько 10% від загальної вартості всієї електростанції. Ціна станції за типовим проєктом буде відома замовнику заздалегідь, тому по можливості варто вибирати для будівництва саме типовий проєкт.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...