Середа, Жов 21, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Переваги квартир у новобудові: що ми про них знаємо?

П'ятниця, 16 жовтня 2020 року

Семицвіт

Придбання власного житла є приємною і дуже важливою подією в житті кожної людини. Щоб уникнути розповсюджених помилок та купити квартиру для максимально комфортного проживання, потрібно ретельно підходити до вибору нерухомості. На думку експертів, одним з найбільш вдалих варіантів є новобудови. Наприклад, у житловому комплексі "Семицвіт", квартири повністю відповідають усім сучасним вимогам. Сам комплекс розташований у чудовому місці – майже в самому центрі Львова, неподалік від популярних об’єктів місцевої інфраструктури, але у тихій і зеленій зоні.

Чому придбання об’єктів первинного ринку нерухомості краще, ніж купівля квартири на вторинному ринку? На це запитання існує кілька логічних та підтверджених практикою аргументів.

Широкий вибір та сучасні підходи до зведення

Популярність новобудов (яка стрімко зростає протягом останніх років) зовсім не випадкова. Якщо порівнювати ці об’єкти із вторинним ринком, можна помітити ряд беззаперечних переваг:

  • Нижча ціна. Особливо у тому разі, якщо ви купуєте квартиру на перших стадіях будівництва. Проте, навіть якщо придбати житло за кілька місяців до здачі об’єкту, його вартість все одно буде меншою, ніж багатьох пропозицій на вторинному ринку.
  • Відсутність сумнівного минулого, а також будь-яких потенційних юридичних проблем.
  • Великий вибір варіантів планування, що дозволяє вибрати саме ту квартиру, яка відповідає потребам покупця та не потребує перебудови одразу після купівлі.
  • Можливість зробити ремонт з нуля та задовольнити усі свої потреби.
  • Використання сучасних технологій будівництва, дизайнерського оформлення та утеплення житла.
  • Підвищена увага безпеці проживання у житлових комплексах. Сучасні ЖК – це огороджені території, які охороняються та забезпечуються засобами протипожежного захисту, системами відеоспостереження, охоронним обладнанням.
  • Довговічні інженерні системи, процес організації яких проводиться з урахуванням сучасних підвищених навантажень та з використанням інноваційних матеріалів.

Крім цього житло в новобудовах – це благоустроєна територія та затишний спільний простір. Це великий перелік об’єктів, які забезпечують комфортний активний відпочинок чи пасивний релакс. У якості прикладу знову наведемо ЖК "Семицвіт", в якому передбачені майданчики для дітей та занять спортом, зелені зони і багато інших приємностей.

Розвинута інфраструктура

Ще одна безсумнівна перевага – це наявність біля ЖК власної інфраструктури, яка також відповідає сучасним вимогам. Це паркінги (вони зазвичай будуються у кілька рівнів, щоб вмістити автомобілі усіх власників квартир та їх гостей), дитячі садочки, окремі офіси або цілі бізнес-центри на цокольному та першому поверхах, магазини, центри побутового обслуговування. Розташування цих об’єктів безпосередньо в будинках або поруч з ними суттєво економить час та дозволяє уникнути необхідності далеко ходити, щоб отримати те, що потрібно саме зараз.

Сумні часи радянського минулого з 20-річними чергами за житлом та квартирами сумнівної якості залишилися далеко позаду. Сьогодні клієнт орієнтується не тільки на придбання самого помешкання. Сучасні житлові комплекси являють собою маленькі самодостатні «містечка», в яких є все необхідне для повноцінного проживання.

Comments   

загрузка...