Субота, Жов 24, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Шпоновані або ламіновані двері у квартиру — які обрати

Субота, 19 вересня 2020 року

Міжкімнатні двері повинні гармонійно вписуватися в інтер'єр житла, бути красивими і міцними. Сьогодні дуже популярними є шпоновані і ламіновані моделі — ознайомитися з асортиментом таких дверей у Львові ви можете на сайті магазину Dverkam. Але які ж двері все ж таки краще купувати для установки у квартирі або будинку?

Міжкімнатні двері

Переваги шпонованих дверей

Такі двері на виробництві оздоблюються шпоном, тобто шаром натурального дерева різних порід. Головною перевагою таких дверей є їх довговічність, оскільки шпон здатний довгий час зберігати свою красу: не вицвітаючи і не змінюючи свого відтінку.

шпоновані двері

Двері, покриті шпоном, дуже схожі на ті, які зроблені з масиву. Проте вартість перших набагато нижча, і дозволити собі їх покупку можуть навіть ті люди, які не можуть виділити велику суму грошей на ремонт.

На виробництві шпон покривають лаком, в результаті чого він стає стійким до руйнівної дії вологи. Шпоновані двері можна встановлювати навіть на кухню та у ванній кімнаті, тобто в тих приміщеннях, де повітря часто буває вологим. Двері зі шпоном є універсальними, мати гарний вигляд в інтер'єрах різних стилів.

шпоновані двері

Ламіновані двері

Такі двері коштують дешевше за шпоновані. Їх основою є рама з дерев'яного бруса або ж посиленого картону, а саме дверне полотно виготовляється з МДФ з покриттям з фініш-плівки. Всі матеріали, які використовуються для виробництва ламінованих дверей, є недорогими. Відповідно, і готові вироби виходять бюджетними.

ламіновані двері

Серед недоліків таких міжкімнатних дверей можна назвати їх невисоку міцність і недовгий термін служби. Як правило, останній становить близько 3 років. Поводитися з ламінованим дверима потрібно акуратно, щоб не допустити пошкодження полотна. Після цього відреставрувати його буде вже неможливо.

З усього написаного вище можна зробити наступні висновки. Якщо вам потрібні міцні та довговічні двері, то вам варто вибрати ті, які покриті шпоном. Вони красиві, мають відмінні експлуатаційні характеристики. Але якщо ви хочете заощадити, то виберіть бюджетні ламіновані двері. Саме своєю низькою ціною вони і приваблюють багатьох покупців і мають дуже велику популярність. Такі двері можна встановити в рамках проведення косметичного ремонту в квартирі перед її здачею в оренду або продажем.

* Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...